Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Почему не все любят ходить на работу. Правда о вовлеченности сотрудников

Код товару: 90779
Код товару: 90779
270 грн
270

22 людини додали у Вишлист

Нема в продажі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

256 стр

ISBN

978-5-00100-644-2

Формат

145х215 мм

Мова

російська

Опис книги Почему не все любят ходить на работу. Правда о вовлеченности сотрудников

Про книгу

Бізнес-гуру Патрік Ленсіоні розповідає про те, як підняти залученість і результативність співробітників, використовуючи свій фірмовий захоплюючий стиль.

Кожен знає, що таке незадоволення роботою. Це коли страшно йти на роботу і коли не можеш дочекатися закінчення дня. Коли робота висмоктує з людини сили, навіть якщо він не зайнятий. Коли додому повертаєшся вимотати і озлобленим.

Цей феномен не тільки робить людей нещасними. Він надає незаперечну, величезний вплив на цілі компанії. Хоча незадоволеність співробітників буває складно оцінити, вона прямо впливає на результативність, обороти і моральний дух, і все це врешті-решт сильно б'є по бюджету компанії.

Це абсолютно абсурдно, тому що існує дуже ефективне, але майже не застосовується ліки. Воно не вимагає прямих витрат і може дати майже негайні плюси для співробітників, менеджерів і клієнтів, тим самим озброюючи компанії, які ним користуються, потужним конкурентною перевагою.

Як у вісімнадцятому столітті написав письменник Семюел Джонсон, людям частіше потрібні нагадування, а не повчання. Ця невелика книга - просте і потужне нагадування, яке допоможе вам зробити роботу інших людей, а може, і вашу власну, більш стоїть і приємною.

Причини, за якими виникає незадоволеність роботою, можуть проявлятися незалежно від посади. На перший погляд вони очевидні і начебто легко переборні, і тим не менш в більшості організацій їх майже не помічають:

  • Знеособленість;
  • Непотрібність;
  • Неізмеряемость.

У книзі ви знайдете глибокий розбір трьох ознак незадоволеності роботою, переваги, які дасть їх усунення, а також все необхідне, щоб будь-яка робота приносила більше радості.

Для кого ця книга

Для менеджерів, керівників, HR-директорів і фахівців.

Незалежне думку

думкою поділився - Олексій Бугару

Книга, яку необхідно прочитати кожному, хто кожен недільний вечір, лягаючи в ліжко, з жахом уявляє, що попереду п'ять абсолютно однакових і нелюбих всією душею дня на роботі.

Чому 85% людей ненавидять свою роботу? Я дуже часто задавався таким питанням. І в книзі знайшов більшість відповідей. Історія про звичайного топ-менеджера Брайана, який втратив роботу у великій компанії і влаштувавшись керуючим в звичайний, маленький італійський ресторанчик. Він поставив собі за мету з'ясувати чому все його співробітники не люблять свою роботу, а роблять все на відвали. Виявилося три основні проблеми:

  1. Знеособленість. Всі хочуть бути першими. Щоб про них говорили, ними цікавилися, їх обговорювали (в хорошому сенсі). Якщо начальник не помічає співробітника, а спілкується з ним тільки по робочих моментах, то ви ображаєтеся і починаєте злитися, а тому працюєте неохоче.
  2. Нікому не потрібен. Що дає нам сили і натхнення? Правильно, наша корисність і востребовательность. Важливо бачити, що ваша робота комусь потрібна.
  3. Неізмеряемость. Дуже важливо самостійно навчитися відстежувати свій прогрес і вимірювати підсумки роботи.

Погодьтеся, що все насправді все так і є? Я при прочитанні погоджувався з кожним наступним словом автора.

Відгуки про Почему не все любят ходить на работу. Правда о вовлеченности сотрудников

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Почему не все любят ходить на работу. Правда о вовлеченности сотрудников відгуки

Автори книги Почему не все любят ходить на работу. Правда о вовлеченности сотрудников

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-patrik-lensioni-90x120.jpg
Патрик Ленсиони — автор бестселлеров «Пять пороков команды», «Cмерть от совещаний», «Четыре мании выдающегося руководителя» и «Пять искушений руководителя», написанных в жанре... Подробнее