Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Поштовх. Як допомогти людям зробити правильний вибір

Код товара: 90419
Поштовх. Як допомогти людям зробити правильний вибір книга купить
Код товара: 90419
175 грн
175

1 человек добавил в Вишлист

Нет в продаже

Переплет

Твердый

К-во страниц

312 стр

ISBN

978-617-7388-65-3

Формат

140×210 мм

Язык

украинский

Описание книги Поштовх. Як допомогти людям зробити правильний вибір

Книжка Річарда Талера та Каса Санстейна стала бестселером New York Times та Amazon. Її визнали найкращою книжкою року Financial Times і Economist. У світі продано понад 750 тисяч примірників.

Про книжку

Приймати рішення — це наче шукати потрібні двері у закручених коридорах багатоповерхового будинку. Тому й не дивно, що ми часто опиняємося не там, де хотіли б.

Щоб вирішити цю проблему, Талер і Санстейн пропонують концепцію поштовхів, або наджів. Це м’який спосіб вплинути на вибір людини, не вдаючись до маніпуляцій, заборон чи наказів. З їхньою допомогою можна сприяти розумним покупкам та інвестиціям, економії електроенергії, безпеці на дорозі, вживанню здорової їжі та багатьом іншим корисним речам. Тобто підштовхнути людину до «правильних» дверей, зберігаючи свободу вибору кожного.

Для кого книжка

Для всіх, хто цікавиться поведінковою економікою та психологією, зокрема процесом прийняття рішень. Для бізнесменів, маркетологів, державних управлінців, політиків, працівників соцслужб, батьків.

Чому ця книжка

Автори іронічно показують, як у кожному з нас уживається два «Я»: такий собі раціональний містер Спок й ірраціональний Гомер Сімпсон. І як за допомогою поштовхів можна скеровувати їх у правильному напрямку.

Отзывы о Поштовх. Як допомогти людям зробити правильний вибір

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Поштовх. Як допомогти людям зробити правильний вибір отзывы

Авторы книги Поштовх. Як допомогти людям зробити правильний вибір

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Професор права на юридичному факультеті Гарвардського університету. Найбільш цитований науковець у галузі права в Сполучених Штатах.