Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Думай поза шаблонами. Інноваційна парадигма креативності в бізнесі

Код товара: 100717
Думай поза шаблонами. Інноваційна парадигма креативності в бізнесі книга купить

Автор: Люк де Брабандер, Алан Ини

Издательство: BookChef
Код товара: 100717
195 грн
195

9 человек добавили в Вишлист

На складе

Автор: Люк де Брабандер, Алан Ини

Издательство: BookChef

Переплет

Твердый

К-во страниц

368 стр

ISBN

978-617-7559-07-7

Формат

135х205 мм

Вес

335 г

Язык

украинский

Описание книги Думай поза шаблонами. Інноваційна парадигма креативності в бізнесі

ТРИ ПРИЧИНИ ДЛЯ ПОКУПКИ

  • Книга рекомендована провідною Бізнес-Школою МІМ
  • Дізнайтеся про неймовірні можливості людської свідомості і оригінальний творчий підхід до бізнесу, який дійсно працює
  • Нестандартна методика досягнення поставлених цілей за допомогою п’ятикрокової системи нешаблонного мислення

АНОТАЦІЯ

Досягнути будь-якої мети можна виключно завдяки своєму розуму і шаблонам. А зламавши усі обмеження і споглядаючи світ довкола по-новому, ви матимете справжню свободу формувати своє майбутнє. Автори книжки «Думай поза шаблонами: інноваційна парадигма креативності в бізнесі» розповідають про неймовірні можливості людської свідомості, про оригінальний творчий підхід до бізнесу і пропонують нестандартну методику досягнення поставлених цілей за допомогою п’ятикрокової системи нешаблонного мислення. Киньте виклик собі, відважтеся на творчі ризики і дайте змогу зробити це іншим! Книга спонукатиме звільнитися від обмежень, міркувати творчо і генерувати ідеї. Автори рекомендують її підприємцям, бізнесменам, тим, хто прагне розширити горизонти мислення і досягнути високих результатів у бізнесі.

РЕЦЕНЗІЇ

В основі сучасного бізнес-середовища часто лежать певні шаблони. Вони існують практично для всього: досягнення успіху, виходу з кризи, отримання прибутку та навіть перемоги в конкурентній боротьбі. Але чи насправді корисно мислити штампами? Відповідь очевидна - ні.

"Думай поза шаблонами" пропонує вийти за межі відомих штампів. Книга продемонструє, як правильно використовувати звичками та шаблонами в бізнесі, як створювати та керувати ними. Автори вважають, що ми маємо створити власну модель реальності, а також піддавати все сумнівам. Вийшовши за межі парадигми, що панує у світі, людина, яка прагне створити щось дійсно унікальне, має пробувати усе можливе, генерувати шалені, на перший погляд, ідеї. Потрібно дивитися ширше та бачити більше, ніж можна побачити. Бачити речі не такими, як вони є, а такими, якими вони можуть стати. Уявляти майбутнє.

Книга "Думай поза шаблонами" є бестселером, що вчить мислити креативно. Адже творчий підхід та оригінальні ідеї мають бути пріоритетним для кожного бізнесу. За словами Джима Ендрю, голови управління стратегіями та інноваціями, голови Ради з Питань стабільності та члену Виконавчого комітету Royal Philips, дана книга є "яскравою, незвичайною і такою, що чудово втілюється на практиці".

Отзывы о Думай поза шаблонами. Інноваційна парадигма креативності в бізнесі

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Думай поза шаблонами. Інноваційна парадигма креативності в бізнесі отзывы