Bizlit +380995622563
Є в наявності

Софт за 30 дней. Как Scrum делает невозможное возможным

Код товару: 91645
Код товару: 91645
489 грн
489

15 людин додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

256 стр

ISBN

978-5-00100-768-5

Формат

170х240 мм

Вага

540 г

Мова

російська

Опис книги Софт за 30 дней. Как Scrum делает невозможное возможным

Про книгу

Творці методики Scrum розповідають, як реалізовувати IT-проекти дешевше і швидше, ніж це здається можливим.

Проекти, в яких використовуються підходи Agile і Scrum, успішніше за інших. Ці методики дозволяють створювати програмне забезпечення за 30 днів або навіть швидше, а продуктивність роботи з ними значно (у багатьох випадках більш ніж на 100%) зростає в порівнянні з традиційним каскадним підходом.

Прочитавши цю книгу, ви познайомитеся з методикою Scrum і дізнаєтеся, як цей нестандартний підхід працює і як почати застосовувати його в своєму бізнесі, щоб зробити процес розробки ефективним, швидким і гнучким.

В додаток до книги увійшла «Біблія скрам», як її неофіційно називають - The Scrum Guide. Це офіційне керівництво по скрам, створене засновниками цієї методики Швабер і Сазерлендом. У ньому описані всі терміни, ролі і процеси.

Від авторів

Ми звертаємося до кожного лідеру в організації, яка хоче створювати кращі програмні продукти з кращими характеристиками і передбачуваністю. Індустрія програмного забезпечення змінюється і радикально поліпшується. Невизначеність, ризик і втрати, до яких ви звикли, більше не неминучі. Ми маємо за плечима дані 20-ти років роботи з організаціями, які вже перейшли на новий рівень. Ми хочемо, щоб і ви зробили цей крок.

Ми хочемо, щоб ви були здатні передбачувано створювати корисне, якісне програмне забезпечення з керованими ризиками.

Ми звертаємося до вас з двох причин.

По-перше, протягом сорока років ви страждали від поганого обслуговування в індустрії програмного забезпечення, ненавмисно, але неминуче. Ми хочемо повернути вашу довіру.

По-друге, програмне забезпечення - це вже не тільки спеціалізований інструментарій для професіоналів. Програми тепер всюди, виконують все більш і більш важливі операції в нашому суспільстві. Ми хочемо, щоб ви були здатні створити програмне забезпечення, на яке ми всі можемо надійно покладатися.

Ми сподіваємося, що зможемо досягти цих цілей нашої книгою.

Для кого ця книга

Ця книга допоможе керівникам і менеджерам компаній, які хочуть покінчити з дорогим і повільним циклом розробки ПО.

Відгуки про Софт за 30 дней. Как Scrum делает невозможное возможным

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Софт за 30 дней. Как Scrum делает невозможное возможным відгуки

Автори книги Софт за 30 дней. Как Scrum делает невозможное возможным

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor2/avtor-dzheff-sazerlend-90x120.jpg
Джефф Сазерленд — советник венчурного фонда OpenView Venture Partners, глава компании Scrum, Inc. и автор методики Scrum, которую он описывает в своей книге. Он разработал методику в 1993 году и... Подробнее
https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-ken-shvaber-90x120.jpg
Кен Швабер — профессионал в области разработки программного обеспечения, имеющий сорокалетний опыт работы программистом, аналитиком, продукт-менеджером и владельцем бизнеса. В начале своей карьеры... Подробнее