Bizlit +380995622563
Є в наявності

Жесткие презентации. Как продать что угодно кому угодно

Код товару: 106152
Код товару: 106152
285 грн
285

15 людин додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

144 стр

ISBN

978-5-9614-2055-5

Формат

170х240 мм

Мова

російська

Опис книги Жесткие презентации. Как продать что угодно кому угодно

Про що книга

Провести презентацію, після якої у вас куплять все, що ви пропонуєте. Чи захочуть бути схожим на вас. Віддадуть всі гроші за вашу ідею. Думаєте, так міг тільки Джобс? Ден Кеннеді, підприємець-мультимільйонер і автор бестселера «Жорсткий менеджмент», навчить вас складати презентації, які не залишать нікого байдужим.

Часи PowerPoint залишилися в минулому: зараз вам на допомогу прийдуть вебінари і соціальні мережі. У своїй звичній безкомпромісній манері Кеннеді розповість, як зрозуміти, що потрібно конкретної аудиторії, як виступати без страху і бути переконливим. Навіть якщо ви не збираєтеся підкорювати світ нової бізнес-ідеєю, вміння ефективно доносити свої думки завжди вам стане в нагоді.

Цитата

Чи може одна-єдина презентація зробити вас багатим? Так!

Навіщо читати

У вас може бути прекрасна ідея, але, якщо ви не зможете зацікавити нею потенційних клієнтів і покупців, ви так і залишитеся з грандіозним проектом і порожнім гаманцем. Ден Кеннеді розповідає, як швидко створити ефектну презентацію по будь-якій темі і для будь-якої аудиторії і змусити працювати на себе всі доступні технічні можливості інтернету та соціальних мереж.

Для кого

Для маркетологів, керівників, аккаунт-менеджерів

Відгуки про Жесткие презентации. Как продать что угодно кому угодно

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Жесткие презентации. Как продать что угодно кому угодно відгуки

Автори книги Жесткие презентации. Как продать что угодно кому угодно

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-djen-kennedi-90x120.jpg
Дэн Кеннеди - автор 13 деловых книг, серийный предприниматель, создавший, купивший, построивший и продавший немало бизнесов разных типов и масштабов. Чрезвычайно востребованный и возмутительно... Подробнее
image/data/avtor/no_avtor.jpg
Дастин Мэтьюс — специалист по директ-маркетингу. Среди его клиентов компании, входящие в Inc. 500 — список самых быстрорастущих частных компаний в Америке. В настоящее время он руководит компанией... Подробнее