Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Управление продажами

Код товару: 80638

Автор: Радмило Лукич

Видавництво: Альпина Паблишер
Код товару: 80638
513 грн
513

8 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Автор: Радмило Лукич

Видавництво: Альпина Паблишер

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

212 стр

ISBN

978-5-9614-2243-6

Формат

170х240 мм

Вага

480 г

Мова

російська

Опис книги Управление продажами

Цитата
«У книзі ви знайдете прийоми, методики і закінчені рішення, які можна взяти за основу і негайно використовувати в роботі, - і нічого зайвого. Ефективність цих інструментів підтверджена моєї багаторічної практикою. Вони дозволять вам поліпшити результати за різними напрямками, будь то укладання конкретних угод, збільшення обсягів продажів, вдосконалення окремих бізнес-процесів в роботі відділу продажів, робота з людьми або з інформацією ».
Радміла Лукич


Про що книга «Управління продажами»
Ця книга являє собою конспект практичного керівництва для співробітників відділу продажів. Головна мета книги - вдосконалення роботи компанії на основі підвищення професійного рівня навичок управління в сфері продажів.
Автор наводить в цьому своєрідному методичному посібнику повний віртуальний набір реальних інструментів, кожен з яких буде незамінний при вирішенні конкретної задачі сучасного бізнесу продажів.
В основних розділах детально висвітлені прикладні аспекти діяльності відділу продажів, починаючи від аудиту діяльності і побудови нової моделі продажів і закінчуючи принципами ефективного управління персоналом і коучингу керівників.

Чому книга «Управління продажами» гідна прочитання

  • «Управління продажами» повністю засноване на матеріалах численних практичних тренінгів, проведених її автором в різних російських компаніях.
  • Автор пропонує читачам негайне використання викладених в ній практичних методик, прийомів роботи, ефективних технологій і корисних документів для якнайшвидшого досягнення відчутного ефекту в роботі відділів продажів.
  • Закладений в побудову книги принцип інструментарію дозволяє, не читаючи її від початку до кінця, витягувати по мірі необхідності потрібні фрагменти для поліпшення різних напрямків роботи менеджера з продажу.

Відгуки про Управление продажами

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Управление продажами відгуки

Автори книги Управление продажами

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-radmilo-lukich-90x120.jpg
Бизнес-тренер и консультант в области продаж В2В. В тренерском бизнесе с 01.04.2000 года. Владелец компаний PINTA LAB LTD и «Лаборатория Радмило Лукича». Торговая марка SALECRAFT. Провел более 2000... Подробнее