Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Основы маркетинга. Краткий курс

Код товару: 4500
Основы маркетинга. Краткий курс книга купить

Автор: Филип Котлер

Видавництво: Диалектика Вильямс
Код товару: 4500
561 грн
561

47 людин додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Автор: Филип Котлер

Видавництво: Диалектика Вильямс

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

496 стр

ISBN

978-617-7812-16-5

Формат

170x240 мм

Мова

російська

Опис книги Основы маркетинга. Краткий курс

Маркетинг - одна з основоположних дисциплін для професійних діячів ринку, таких як комівояжери, роздрібні торговці, працівники реклами, дослідники маркетингу, керуючі за новими і марочним товарам і т.п. Їм потрібно знати, як описати ринок і розбити його на сегменти; як оцінити потреби, запити і переваги споживачів в рамках цільового ринку; як сконструювати і випробувати товар з потрібними для цього ринку споживчими властивостями; як за допомогою ціни донести до споживача ідею цінності товару; як вибрати умілих посередників, щоб товар виявився доступним і добре представленим; як рекламувати товар, щоб споживачі знали його і хотіли придбати. Професійний діяч ринку повинен, без сумніву, володіти великим набором знань і умінь.
Бажаючі вивчати маркетинг можуть знайти безліч книг з даного предмету. Але навіть самі товсті підручники навряд ковзають по поверхні цієї науки, бо про кожного інструменті маркетингу необхідно знати величезну масу відомостей. Вперше приступає до вивчення маркетингу потрібно саме загальне уявлення про його основах, щоб не потонути в морі конкретних подробиць. Саме з позицій такого підходу і написана пропонована книга "Основи маркетингу. Короткий курс".

Відгуки про Основы маркетинга. Краткий курс

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Основы маркетинга. Краткий курс відгуки

Автори книги Основы маркетинга. Краткий курс

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-filip-kotler-90x120.jpg
Профессор международного маркетинга Kellog Graduate School of Management при Северо-Западном университете. Ему присвоена почетная докторская степень Стокгольмского университета, Цюрихского... Подробнее