Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Звільни свого внутрішнього римлянина

Код товара: 109840
Звільни свого внутрішнього римлянина книга купить

Автор: Марк Сидоний Фалкс

Издательство: Фабула
Код товара: 109840
200 грн
200

1 человек добавил в Вишлист

На складе

Автор: Марк Сидоний Фалкс

Издательство: Фабула

Переплет

Твердый

К-во страниц

192 стр

ISBN

978-617-09-5581-4

Язык

українська

Описание книги Звільни свого внутрішнього римлянина

Цю книжку рекомендують тому, хто займається самовдосконаленням, керує персоналом, крім, звісно, зацікавлених у давній історії, а це означає, що деякі, як-то кажуть, "драконові" міри є досі актуальними в сучасному суспільстві. Утім, хіба лише "драконові"? "Приборкання почуттів", "Як керувати родиною", "У здоровому тілі – здоровий дух" - ось тільки деякі з розділів цієї захопливої книжки, в якій оповідач, шляхетний римлянин Марк Сидоній Фалкс, і коментатор, фахівець з історії Стародавнього Риму Джеррі Тонер, піднімають завісу таємниці над приватним життям римлян.

"Римське суспільство не вірило в рівність, - нагадують нам. - Значення мав тільки статус. Було це завоювання чужих земель, покарання рабів чи виконання обов’язків господаря родини, римлянам дуже подобалося бути частиною ієрархії". І нехай від золотої доби Римської держави нас відділяє не одна сотня років, але тим цікавішими стають факти про те, як усе насправді було. Іноді доволі жорстко.

"Упродовж страти на обличчі батька відбивалися його справжні почуття: воно здригалося від болю, із вуст зривався крик. Але тим наочнішою була його сувора рішучість і несхитна воля виконати свій обов’язок і простежити за виконанням покарання. Ця рішучість і зробила Рим імперією".

Отзывы о Звільни свого внутрішнього римлянина

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Звільни свого внутрішнього римлянина отзывы

Авторы книги Звільни свого внутрішнього римлянина

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Под именем автора - римского аристократа Марка Сидония Фалкса - скрывается известный специалист по Древнему Риму, преподаватель Кембриджского университета и доктор наук Джерри Тонер.