Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Злет і падіння Третього Райху. Історія нацистської Німеччини (том 2)

Код товара: 98407
Злет і падіння Третього Райху. Історія нацистської Німеччини (том 2) книга купить

Автор: Вільям Ширер

Издательство: Наш Формат
Код товара: 98407
350 грн
350

7 человек добавили в Вишлист

На складе

Автор: Вільям Ширер

Издательство: Наш Формат

Переплет

Твердый

К-во страниц

600 стр

ISBN

978-617-7513-86-4

Формат

155х235 мм

Язык

украинский

Описание книги Злет і падіння Третього Райху. Історія нацистської Німеччини (том 2)

Книжка «Злет і падіння Третього Райху» — одна з найважливіших праць із новітньої історії за визначенням New York Times. Видання нагороджено премією National Book Award.

ПРО КНИЖКУ

Книжка «Злет і падіння Третього Райху» — це монументальне дослідження найнебезпечніших подій ХХ століття. Нині, коли після закінчення Другої світової війни минуло понад 70 років, нам здається неймовірною та загроза, яку несли у світ Гітлер і його імперія. Багаторічна робота з першоджерелами, особисті спостереження автора за підйомом нацистської Німеччини, 485 тонн документів від Міністерства закордонних справ Німеччини, безліч щоденників, записів телефонних розмов, ретельно збережених німцями, — усе це стало основою масштабної праці Вільяма Ширера. Поєднання особистих спогадів та історичних фактів вирізняє цю книжку з-поміж решти праць, присвячених історії нацистської Німеччини.

У першому томі дослідник подає максимально об’єктивну інформацію про зародження Третього Райху, політичний зліт Гітлера, детально описує всі згубні кроки, які призвели до війни, і зрештою показує, як польська війна переросла у Другу світову.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Книжка для найширшого кола читачів. Вона буде корисною історикам, політикам, соціологам, студентам і всім, хто цікавиться історією, прагне більше дізнатися про причини, перебіг і наслідки Другої світової війни, а також про таємниці правління Гітлера й усю правду про найнебезпечніші події ХХ століття.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

Це одна з найґрунтовніших історичних праць про нацистську Німеччину. Ширер поєднав особисті спогади з даними офіційних документів нацистської Німеччини та щоденниками міністра пропаганди Йозефа Ґеббельса, генерала Франца Гальдера, міністра закордонних справ Італії Ґалеаццо Чіано.

Отзывы о Злет і падіння Третього Райху. Історія нацистської Німеччини (том 2)

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Злет і падіння Третього Райху. Історія нацистської Німеччини (том 2) отзывы

Авторы книги Злет і падіння Третього Райху. Історія нацистської Німеччини (том 2)

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Вільям Ширер — американський журналіст, військовий кореспондент та історик. Із 1925 року робив репортажі з нацистської Німеччини. Автор понад 12 праць, присвячених Другій світовій війні та її... Подробнее