Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Живой текст. Как создавать глубокую и правдоподобную прозу

Код товару: 100189
Код товару: 100189
286 грн
286

4 людини додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

304 стр

ISBN

978-5-00117-392-2

Формат

145х215 мм

Вага

470 г

Мова

російська

Опис книги Живой текст. Как создавать глубокую и правдоподобную прозу

Про книгу

З цієї книги ви дізнаєтеся, як зробити свій твір захоплюючим, коли сторінка за сторінкою, сцена за сценою дійсно виділяються серед іншої літератури. Автентичні персонажі, добре оформлений сюжет і деталі, що запам'ятовуються створюють тривимірний ефект - такий, що можна буквально зануритися в розповідь з головою.

За допомогою цієї книги ви навчитеся:

  • створювати захоплюючі сюжети, правдоподібних персонажів у відповідній обстановці;
  • розробляти і ретельно прописувати тривимірні епізоди;
  • перетворювати свої начерки в повноцінні фрагменти оповідання з вступними, перехідними і заключними сценами;
  • використовувати необхідні інструменти для складання плану і аналізу рукописи.

Безліч літературних прикладів, таблиць і практичних інструментів допоможуть вам створити яскравий, тривимірний, правдоподібний світ історії.

Від автора

Коли ми говоримо про художньому тексті, слово «тривимірний» можна вжити в значенні «правдоподібний, реалістичний, детальний, барвистий». Найскладніше завдання для автора - надати тексту всі ці якості за допомогою слів. Пояснити, що саме робить твір тривимірним, не завжди просто. Набагато легше визначити, в якому випадку ефект глибини і правдоподібності відсутня. Всім нам хоча б раз в житті траплялися книги з ходульними персонажами, «кульгавим» або надто передбачуваним сюжетом, шаблонної розв'язкою (або, навпаки, без виразної розв'язки), з бляклими, нецікавими образами.

Твори, які запам'яталися нам своєю жвавістю і яскравістю, немов би мають три виміри: довжину (сюжетну основу), ширину (композицію тексту) і глибину (багатство образів, картин, сюжетних ходів, метафор, художніх прийомів). Довжина і ширина властиві будь-якому розповіді; з ними зазвичай справляються навіть письменники-початківці. З глибиною все набагато складніше.

Ефект обсягу і глибини дозволяє читачеві немов би пройти крізь сторінки книги і ступити в художній світ, де відбуваються захоплюючі події і діють живі люди. Спочатку ми бачимо лише невеликі фрагменти цього світу, але потім він обступає нас з усіх боків, знаходячи стійкість і реальність. Тривимірність передбачає динаміку, колорит, яскраву фактуру, різноманітність художніх засобів, велика кількість цікавих деталей.

Однак глибина і життєподібність - це все ж не набір ознак, а особливий принцип пристрою тексту. У тривимірному творі завжди повинні бути три складові, які і роблять його таким яскравим і багатогранним:

1. тривимірні герої, сюжет і антураж,

2. ретельно прописані тривимірні епізоди,

3. багатопланове розповідь.

Для кого ця книга

Для початківців і відбулися письменників

Для всіх любителів красного письменства

Відгуки про Живой текст. Как создавать глубокую и правдоподобную прозу

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Живой текст. Как создавать глубокую и правдоподобную прозу відгуки

Автори книги Живой текст. Как создавать глубокую и правдоподобную прозу

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-karen-vizner-90x120.jpg
Карен Визнер — автор с большим опытом, пишет детективы, триллеры, любовные и приключенческие романы, фэнтези и научную фантастику, а также детские книги, стихотворения и пособия для начинающих... Подробнее