Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Як обрати професію майбутнього?

Код товара: 90489
Як обрати професію майбутнього? книга купить

Автор: Тамара Сухенко

Издательство: Фолио
Код товара: 90489
196 грн
196

13 человек добавили в Вишлист

Нет в продаже

Автор: Тамара Сухенко

Издательство: Фолио

Переплет

Мягкий

К-во страниц

96 стр

ISBN

978-966-03-8687-7

Формат

215х300 мм

Язык

украинский

Описание книги Як обрати професію майбутнього?

Цей методичний посібник є результатом восьмирічного досвіду консультування та тренінгів з профорієнтації. У ньому пропонується покроковий алгоритм, який дозволяє прийняти більш усвідомлене рішення щодо вибору професії. Виконання завдань та розмірковування над запитаннями дозволяють розширити знання про себе і про світ професій, шукаючи відповіді і всередині себе, і в зовнішньому світі.   

У наш динамічний час термін життя професій скорочується, деякі швидко зникають, нові виникають. Експерти пророкують, що навіть саме поняття «професія» в майбутньому зникне. Автор пропонує читачеві не тільки спостерігати за цими змінами, але й творити їх — створювати свою професію, скориставшись наведеними формулами.   

Ця книжка стане у нагоді підліткам, студентам, психологам, освітянам, батькам, спеціалістам центрів зайнятості, а також усім тим, для кого є актуальним питання зміни професії або напряму діяльності. Видання може використовуватися і як посібник для самостійної роботи, і як методичний матеріал до тренінгу.

Отзывы о Як обрати професію майбутнього?

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Як обрати професію майбутнього? отзывы