Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Виживання найгарніших. Наука краси

Код товара: 108437
Виживання найгарніших. Наука краси книга купить

Автор: Ненсі Еткофф

Издательство: Yakaboo Publishing
Код товара: 108437
200 200 грн

0 человек добавили в Вишлист

На складе

Автор: Ненсі Еткофф

Издательство: Yakaboo Publishing

Переплет

Твердый

К-во страниц

368 стр

ISBN

978-617-7544-14-1

Формат

145х215 мм

Язык

українська

Описание книги Виживання найгарніших. Наука краси

Чим насправді є людська одержимістю красою? Чому нас непереборно ваблять певні наборів фізичних рис та ознак? Що змушує людей зазирати у дзеркало, вибілювати шкіру чи засмагати, цікавитись модними трендами? Доктор психології, дослідниця і викладачка Гарвардської школи медицини, практикуюча психологиня Ненсі Еткофф, стверджує, що це не є виявами зіпсутості, матеріалізму, бездуховності, марнославства чи поверхневості.

Спираючись на десятки наукових праць та результати сотень авторитетних досліджень на перетині соціальної психології, соціометрії, біології та фізіології, авторка пояснює чіткі взаємозв’язки між тим, що люди універсально вважають красивим, та еволюційними потребами нашого виду. Простежуючи відмінності сприйняття вроди, моди та сексуальності в різних країнах, культурах, епохах, суспільних прошарках, вона відзначає, як на вподобання впливають вік, стать, орієнтація і суспільні норми і пояснює причини цих відмінностей.

Ненсі Еткофф розглядає практично кожен елемент людської зовнішності та детально пояснює, що ми незмінно намагаємося розгледіти та підкреслити в собі самих, і що бачать наші потенційні сексуальні партнери, суспільство та навіть роботодавці.

Отзывы о Виживання найгарніших. Наука краси

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Виживання найгарніших. Наука краси отзывы