Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Всесвіт на долоні. Подорож крізь простір, час та за їхні межі

Код товару: 91788
Всесвіт на долоні. Подорож крізь простір, час та за їхні межі книга купить

Автор: Кристоф Гальфар

Видавництво: Yakaboo Publishing
Код товару: 91788
240 грн
240

8 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Автор: Кристоф Гальфар

Видавництво: Yakaboo Publishing

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

354 стр

ISBN

978-966-97633-4-1

Формат

170x245 мм

Мова

українська

Опис книги Всесвіт на долоні. Подорож крізь простір, час та за їхні межі

Одне з описів цієї книги - «так, ніби" Путівник по Галактиці для космотуристом "дійсно був путівником». Крістоф Гальфар - фізик, учень Стівена Хокінга, співавтор книги «Джордж і таємний ключ до Всесвіту» Хокінга і його дочки Люсі - пояснює новітні досягнення науки про Всесвіт в дуже доступною і дотепній манері, на цей раз швидше для дорослих, ніж для дітей. Складне в максимально простому викладі.

Відгуки про «Всесвіту на долоні»:

«У чому Гальфар дійсно блискучий, так це в його кристально прозорому роз'ясненні теорії квантового поля - вдячна складова, коли мова йде про популярній книзі з фізики ... Гальфар навіть вирішується ризикнути почати ті розмови, яких багато популяризатори науки бояться - обережно пояснює, як фізики справляються з нескінченністю ... Завдяки легкому розмовному стилю, "Всесвіт на долоні" добре пристосована для широкої аудиторії читачів, які мають дуже обмежені наукові знання або зовсім їх не мають ... Прочитання [книги] залишає глибоке розуміння того, як сучасна фізика наближає нас до глибшого розуміння реальності ».

Дженніфер Олетта, The New York Times

«Вичерпний, від" Антиматерії "до" Ядерного синтезу "підсумок сучасної фізики ... Розкутий, ви-тут-со-мною наратив пана Гальфара запрошує впасти на хвіст променю світла, вдивитися в атом, вийти з тілесної оболонки і зануритися свідомістю в саме пекло Великого Вибуху ... він є балакучим гідом з грайливим почуттям гумору, наприклад, коли допускає, що до зникнення динозаврів привела їх необізнаність у питаннях теоретичної фізики ... Епічна гулянка сучасної фізики. А оскільки на розливі пан Гальфар, інформація тече рікою ... »

Елан Хіршфелд, Wall Street Journal

«Кінематографічно, динамічна, інформативна, захоплююча, поетична ... [Гальфару] вдається переконувати звичайних читачів, що про математичні предмети можна міркувати незвичайним способом. Уникаючи спрощень, він залишається зрозумілим і ніколи не заплутує (як це трапляється у багатьох інших популярних книгах з фізики) шаленим кількістю наукового жаргону і великих чисел ».

Олександр Мастерс, The Spectator

Відгуки про Всесвіт на долоні. Подорож крізь простір, час та за їхні межі

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Всесвіт на долоні. Подорож крізь простір, час та за їхні межі відгуки