Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Восемь комедийных характеров. Руководство для сценаристов и актеров

Код товару: 112639

Автор: Скотт Седита

Видавництво: Альпина Паблишер
Код товару: 112639
159 грн
159

1 людина додала у Вишлист

Нема в продажі

Автор: Скотт Седита

Видавництво: Альпина Паблишер

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

340 стр

ISBN

978-5-91671-903-1

Формат

145х215 мм

Мова

російська

Опис книги Восемь комедийных характеров. Руководство для сценаристов и актеров

Цитата

«Вісім комедійних характерів» - незамінний таємна зброя телесценарист. У пілотному сценарії дуже важливо чітко окреслити образи і надати їм гостроту. Книга Скотта седіт допомогла мені в цьому і стала для мене настільною. Для сценариста вона начебто навігатора, що нагадує, як створити смішний, ясний і впізнаваний характер. Ця книга необхідна кожному автору комедійних телесеріалів. Девід Холден, сценарист комедійних серіалів «Вісім комедійних характерів»

Седіт вражають знанням матеріалу і тонким аналізом. Перш нічого подібного серед друкованих видань не було. І АДЖЕ ДОПОМАГАЄ! Я бачила, як його студенти створюють дивовижні образи, спираючись на грамотний розбір типажів ситкому. Мері Лу Беллі, режисер комедійних серіалів, лауреат премії «Еммі»

Про книгу

«Вісім комедійних характерів: Керівництво для сценаристів і акторів» Секрет гарної комедії не тільки у вдалому сюжеті і жартах, а й в яскравих персонажів. Саме вони вдихають в те, що відбувається на екрані життя і заволодівають увагою глядача.

Спираючись на свій більш ніж 30-річний досвід режисера кастингу, сценариста і викладача акторської майстерності, Скотт седіт виділив вісім типових комедійних характерів і їх головні риси та розглянув їх всебічно і детально. Створені ним психологічні портрети допоможуть сценаристам створювати багатовимірні і смішні образи, а акторам - дізнаватися і втілювати їх на пробах, заняттях і знімальному майданчику.

Чому книга «Вісім комедійних характерів: Керівництво для сценаристів і акторів» гідна прочитання

  • Книга «Вісім комедійних характерів» використовується як навчальний посібник в коледжах і університетах по всьому світу і стала «біблією» сценаристів і продюсерів, що працюють в жанрі комедії.
  • Керівництво для будь-якого актора і сценариста, який бажає залишити своєї слід в жанрі комедії. У ній ви знайдете все необхідне для створення комедійного персонажа і для пошуку своєї власної «комічної струни», а також познайомитеся з методом Скотта седіт, який стане в нагоді вам на пробах.
  • Багато комедійні актори запевняють: якщо вчитися комедії - то у Скотта седіт, якщо вчитися по книзі - то по цій.

Відгуки про Восемь комедийных характеров. Руководство для сценаристов и актеров

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Восемь комедийных характеров. Руководство для сценаристов и актеров відгуки