Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Вопреки всему. Как мечтать, чтобы точно сбылось

Код товару: 109617
Вопреки всему. Как мечтать, чтобы точно сбылось книга купить
Код товару: 109617
311 грн
311

6 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

К-ть сторінок

280 стр

ISBN

978-5-00146-141-8

Формат

145х215 мм

Мова

російська

Опис книги Вопреки всему. Как мечтать, чтобы точно сбылось

Ця книга - путівник для тих, хто хоче слідувати мрії. У коротеньких главках Барбара Шер пропонує читачеві саму суть своїх багаторічних практичних досліджень. Вона розглядає гострі питання, розповідає, що заважає розпізнати свої бажання і добитися їх виконання.

Чим важливіше для нас мрія і справа, за яке належить взятися, тим сильніше наш страх - а раптом, щось піде не так? Страх змушує відмовлятися від намірів, піддавшись йому, ми обмежуємо себе і обідняємо своє життя. Мрії не з'являються просто так, за кожною стоїть реальна причина, а значить, треба з усією серйозністю ставитися до того, що нас тягне.

Автор крок за кроком показує, як долати внутрішній опір, помилкові переконання, перфекціонізм, спроби відкладати справу на потім, зволікати і інші блокування на шляху до мети. Щоденні послання Барбари Шер допоможуть втілити мрію і реалізувати свій потенціал.

Від автора

Чим важливіше для вас мрія, тим більше страху вона викликає, а страх створює додаткові блокування. Тому вам і потрібна ця книга. Вам потрібен той, хто буде супроводжувати вас кожен день. Той, хто буде нагадувати, як прекрасно слідувати своїй мрії, яка так багато значить для вас - прекрасно, але і страшно. І чим важливіше мрія, тим більше небезпек встає на шляху до її досягнення. Страх породжує внутрішній опір.

Я сподіваюся, що воно стане слабшою, якщо ви будете постійно відчувати мою допомогу і підтримку. Допомога і підтримка - головний секрет цієї книги, секрет подолання внутрішнього опору і прокрастинації. Я завжди наголошую: ізоляція вбиває мрію. І це дуже серйозно. Замкнувшись в собі, ми не можемо домогтися реалізації мрії - особливо найсерйознішою і важливою. Ви напевно це вже зрозуміли. Ви давно вже намагаєтеся втілити свою мрію в життя.

Перед вами ваш супутник. Я писала цю книгу для вас, мої думки завжди були з вами. Сподіваюся, ви це відчуєте, читаючи мої щоденні послання. Я хочу, щоб ваші мрії збулися. Ваше щастя зробить щасливою і мене! Давайте приступимо. Приготуйтеся, засукати рукава. Читайте мої щоденні послання і беріться за роботу. А я буду поруч і завжди - на вашому боці.

Для кого ця книга

  • Для всіх, хто шукає свій шлях до мрії, але заплутався у власних страхах і невпевненості.

Відгуки про Вопреки всему. Как мечтать, чтобы точно сбылось

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Вопреки всему. Как мечтать, чтобы точно сбылось відгуки

Автори книги Вопреки всему. Как мечтать, чтобы точно сбылось

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-barbara-sher-90x120.png
Барбара Шер — автор семи бестселлеров, каждый из которых предлагает практичный и детально расписанный метод обнаружения природных талантов, определения целей и воплощения мечты в реальность. Пресса... Подробнее