Bizlit +380995622563
Є в наявності

Viva la vagina. Хватит замалчивать скрытые возможности органа, который не принято называть

Код товару: 100445
Бестселер Viva la vagina. Хватит замалчивать скрытые возможности органа, который не принято называть книга купить
Код товару: 100445
270 грн
270

15 людин додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

352 стр

ISBN

978-5-699-98506-7

Формат

138x212 мм

Мова

російська

Опис книги Viva la vagina. Хватит замалчивать скрытые возможности органа, который не принято называть

Автори цієї книги Ніна Брокманн і Еллен Стёкен Даль, за їх власним зізнанням, не чарівниці - вони тільки вчаться. І це, напевно, на краще. По-перше, їм самим хочеться дізнатися побільше, вони з величезним ентузіазмом розшукують і аналізують новітню інформацію, а потім охоче діляться нею з читачами.
По-друге, вони ще остаточно не переключилися на медичний жаргон і не розучилися говорити на простому людському мовою, тому пишуть доступно, жваво і з гумором. Причому тему дівчата обрали непросту і делікатну - про ... вагіну і про наше жіноче здоров'я. Звичайно, без деяких термінів обійтися не вдалося, але можете бути впевнені: автори все пояснюють настільки дохідливо, що зрозуміють навіть ті, хто прогулював уроки біології в школі. І це не дивно! Адже дівчата надихнулися прикладом самої Джулії Ендерс, яка написала знамениту книгу "Чарівний кишечник".
А ще Еллен і Ніні чужа категоричність, з якою іноді грішать маститі лікарі. Вони знову і знову наголошують: всі ми різні, і це чудово; то, що підходить усім навколо, може не підійти особисто вам, і тут немає нічого страшного. Головне - розібратися в собі, в своїх особливостях і потребах.
Увага! Інформація, що міститься в книзі, не може служити заміною консультації лікаря. Перед скоєнням будь-яких дій, що рекомендуються необхідно проконсультуватися з фахівцем.

Фішки книги:
Автори цієї книги, Еллен і Ніна, за їх власним зізнанням, не чарівниці - вони тільки вчаться. І це, напевно, на краще. По-перше, їм самим хочеться дізнатися побільше, вони з величезним ентузіазмом розшукують і аналізують новітню інформацію, а потім охоче діляться нею з читачами. По-друге, вони ще не перейшли остаточно на медичний жаргон і не розучилися говорити на простому людському мовою, тому пишуть доступно, жваво і з гумором. Звичайно, без деяких термінів не обійтися, але будьте впевнені: автори все пояснюють настільки дохідливо, що зрозуміють навіть ті, хто прогулював уроки біології в школі. По-третє, Еллен і Ніні чужа категоричність, з якою іноді грішать маститі лікарі. Знову і знову підкреслюють: всі ми різні, і це чудово; то, що підходить усім навколо, може не підійти особисто вам, і тут немає нічого страшного. Головне - розібратися в собі, в своїх особливостях і потребах.

Прочитавши цю книгу, ви дізнаєтеся:
- чи існує горезвісна точка G;
- в яких позах найпростіше досягти оргазму і чи дійсно вагінальний оргазм краще клиторального;
- які контрацептиви вважаються найнадійнішими;
- все, що вам потрібно знати про захворювання статевої сфери;
- і нарешті, чи не так уже місячні необхідні жіночому організму або можна прекрасно обійтися і без них?

Кому варто купити цю книгу?
Якщо ви жінка, у вас напевно є питання, які ви з тієї чи іншої причини не можете обговорити з лікарем або подружками. Так чому б не прочитати відверту книгу, написану жінками спеціально для жінок?

Якщо ви чоловік, то напевно хотіли б розібратися в загадкової жіночої душі. А для цього вам однозначно не завадить зрозуміти, як влаштовано прекрасне жіноче тіло з усіма його особливостями.
Якщо ви студент-медик - хто знає, можливо, саме «Viva la vagina» надихне вас на те, щоб написати власну книгу.

Відгуки про Viva la vagina. Хватит замалчивать скрытые возможности органа, который не принято называть

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Viva la vagina. Хватит замалчивать скрытые возможности органа, который не принято называть відгуки