Bizlit +380995622563
Є в наявності

Виртуальные войны. Фейки

Код товару: 107308
Виртуальные войны. Фейки книга купить

Автор: Гергій Почепцов

Видавництво: Фолио
Код товару: 107308
323 грн
323

0 людин додали у Вишлист

На складі

Автор: Гергій Почепцов

Видавництво: Фолио

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

512 стр

ISBN

978-966-03-8600-6

Мова

російська

Опис книги Виртуальные войны. Фейки

Георгій Почепцов - доктор філологічних наук, професор, автор п'ятдесяти книг на тему інформаційних воєн, пропаганди, теорії комунікації, інформаційних та комунікативних технологій. Заслужений журналіст України, член Національної спілки письменників.

У видавництві «Фоліо» вийшли його книги «Пропаганда 2.0» і «Управління майбутнім». Разом з Інтернетом і соціальними медіа в наш світ прийшли віртуальні війни і фейки. Іноді вони ставали важливим фактором політики. Це були російські інформаційні втручання в американські і французькі президентські вибори і референдуми (Брекзіт і Каталонія).

Сьогоднішній світ перейшов не тільки від правди до постправде, але і від фейк до постфейку. Віртуальні війни являють собою війни без застосування зброї. Це робить можливим їх ведення не тільки під час війни, але і в мирний період. Віртуальні війни формують свідомість людей, що призводить до трансформації їх поведінки.

Вони можуть прийти в наш будинок як за допомогою традиційних медіа, так і через соціальні медіа. Ці інструкції по зміні поведінки можуть міститися в книзі, телесеріалі, пісні ...

Відгуки про Виртуальные войны. Фейки

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Виртуальные войны. Фейки відгуки