Bizlit +380995622563
Нет в наличии

В очікуванні копірайтера

Код товара: 99884

Автор: Стаська Падалка

Издательство: Pabulum
Код товара: 99884
120 грн
120

7 человек добавили в Вишлист

Нет в продаже

Автор: Стаська Падалка

Издательство: Pabulum

Переплет

Мягкий

К-во страниц

160 стр

ISBN

978-966-97615-5-2

Формат

145х215 мм

Вес

350 г

Язык

украинский

Описание книги В очікуванні копірайтера

У книзі авторка відчайдушно намагається переосмислити копірайтинг як точку перетину дисциплін: маркетингу, філології та, пробачте, літератури. На крики розпачу збігаються персонажі. Разом вони очікують того самого Копірайтера і водночас вправляються в письменницькій майстерності, розбираються в мотивах споживання, виділяють ознаки хорошого тексту, створюють нейми і слогани.

«В очікуванні копірайтера» буде корисна потенційним і практикуючим копірайтерам, неймерам, райтерам, SMM-щикам і всім, хто обрав текст способом заробітку. Або поневолення світу.

Стаська Падалка — копірайтерка креативного агентства «Arriba!», лекторка у Школі реклами і дизайну «Багаж» та багатьох інших платформах, координаторка LITOSVITA в Харкові. До успіху йшла через іняз, журналістику та піар. Зупинилась, знайшовши копірайтинг. Коли освоїлася, створила авторський курс, їздить з лекціями по країні.

Отзывы о В очікуванні копірайтера

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


В очікуванні копірайтера отзывы

Авторы книги В очікуванні копірайтера

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Стаська Падалка — копірайтерка креативного агентства «Arriba!», лекторка у Школі реклами і дизайну «Багаж» та багатьох інших платформах, координаторка LITOSVITA в Харкові. До успіху йшла через... Подробнее