Bizlit +380995622563
Є в наявності
Акция

Великий розпродаж книжок

Дізнатись детальніше

Утренние ритуалы. Как успешные люди начинают свой день

Код товару: 102989
Код товару: 102989
Акція

Великий розпродаж книжок

Дізнатись детальніше
371 грн
223 грн
223

5 людин додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

288 стр

ISBN

978-5-00117-885-9

Формат

145х215 мм

Мова

російська

Опис книги Утренние ритуалы. Как успешные люди начинают свой день

Ранкові ритуали і звички успішних людей, лідерів бізнесу і професійних спортсменів - від медитації і сніданку до тренувань. Серед героїв книги - Аріанна Хаффінгтон, Марі Кондо, президент Pixar і Walt Disney Animation Studios Едвін Кетмелл, інші лідери з різних галузей і спортсмени світового рівня.

Марі Кондо робить міні-прибирання, щоб очистити свій розум перед виходом з дому. Президент Pixar Едвін Кетмелл змішує три шота еспресо з трьома ложками какао, а триразова олімпійська чемпіонка з плавання Ребекка Соні прокидається о 5:30 ранку, п'є воду і, як правило, починає день з тренування.

Автори проекту My Morning Routine провели 64 інтерв'ю з успішними людьми, включаючи атлетів світового рівня і бізнес-лідерів, щоб проаналізувати їх ранкові ритуали і запропонувати вам кілька порад зі створення ваших власних. Деякі ритуали пов'язані з ранніми вправами, інші є менш спартанськими. Але всі вони не виглядають як неприємна рутина. Коли ви вибираєте правильні ритуали, ви з нетерпінням чекаєте ранку.

За допомогою цієї книги ви зможете знайти свої ранкові ритуали і виробити нові звички, які будуть вас розвивати. Наші ранкові ритуали - фундамент, на якому стоїть весь день. Якщо почати його правильно, це найкращим чином позначиться на тих рішеннях, які ви будете приймати весь день.

Від авторів

Те, як ви проводите ранок, має великий вплив на іншу частину вашого дня. Вибір, який ми робимо протягом першої години неспання, в значній мірі визначає, чи будемо ми протягом всього іншого дня продуктивними і в світі з самими собою чи ні. На жаль, для більшості з нас хороші дні не стають хорошими самі по собі.

Непередбачені події постійно порушують навіть ретельно продумані плани. І якщо ви, прокинувшись вранці, першою справою не поринете в свої внутрішні резервуари енергії, які не сфокусіруетесь і не заспокоїте свій розум, вважайте, що у вас немає особливих шансів на успіх. Але якщо ви почнете ранок з запланованих ритуалів, то зможете перенести свої «перемоги» на всю іншу частину дня.

З моменту створення п'ять років тому сайта під назвою My Morning Routine ми провели інтерв'ю сотень успішних людей з різних країн світу, розпитавши їх про їх ранкових ритуалах. Ми досить скоро помітили, що все більше людей починає розуміти: існує значно кращий спосіб почати свій день, ніж витрачати дорогоцінні ранкові години на метушливий біганину по дому.

Згодом, ще сильніше заглибившись в процес інтерв'ювання людей щодо їх ранкових ритуалів, ми виявили, що практично жоден з тих, хто домігся в житті дійсно серйозних успіхів, не залишає свій ранок на волю випадку. І це, звичайно ж, не випадково!

Для кого ця книга

  • Для тих, хто хоче рано вставати.
  • Для всіх, хто хоче починати кожен день продуктивно.

Відгуки про Утренние ритуалы. Как успешные люди начинают свой день

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Утренние ритуалы. Как успешные люди начинают свой день відгуки

Автори книги Утренние ритуалы. Как успешные люди начинают свой день

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Бенджамин Сполл и Майкл Ксандер — основатели интернет-журнала, в котором публикуются интервью с успешными людьми об их утренних ритуалах. Для своей книги Бенджамин и Майкл отобрали 64 интервью с... Подробнее
image/data/avtor/no_avtor.jpg
Бенджамин Сполл и Майкл Ксандер — основатели интернет-журнала, в котором публикуются интервью с успешными людьми об их утренних ритуалах. Для своей книги Бенджамин и Майкл отобрали 64 интервью с... Подробнее