Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Уроки мадам Шик

Код товара: 110190
Уроки мадам Шик книга купить

Автор: Дженнифер Л. Скотт

Издательство: КМ-Букс
Код товара: 110190
Цена формируется

0 человек добавили в Вишлист

Скоро в продаже
Дата поступления пока не известна

Автор: Дженнифер Л. Скотт

Издательство: КМ-Букс

Переплет

Твердый

К-во страниц

256 стр

ISBN

978-966-948-149-8

Формат

130х200 мм

Язык

українська

Описание книги Уроки мадам Шик

Коли Дженніфер Скотт як учасниця програми обміну студентів потрапила до Франції й опинилася на порозі паризької квартири, її привітала жінка, яка стала для неї не лише взірцем смаку, краси й елегантності, а й справжньою наставницею.

Мадам Шик допомогла звичайній каліфорнійській дівчині сформувати власний стиль життя, а також розкрила таємницю того, як французи перетворюють щоденні проблеми і клопоти на мистецтво насолоджуватися життям. Кожен розділ книжки «Уроки мадам Шик» присвячено одному із секретів, про які авторка дізналася в Парижі.

І кожен із цих секретів, або уроків, читачі зможуть без зусиль інтегрувати у власне життя незалежно від того, де вони проживають чи, скажімо, який бюджет мають. Поділяючи класичне французьке переконання, що якість має перевершувати кількість, «новоявлені парижанки» відкриють для себе мистецтво харчування (нічого собі не забороняючи), одягання (яке спирається на гардероб із десяти речей), догляду за собою (вигляд у стилі «нюд») — тобто життя у французькому стилі.

«Уроки мадам Шик» — безперечно, найкорисніший посібник для всіх, хто прагне додати у своє повсякденне життя відоме паризьке je ne sais quoi , тобто дещо особливе, властиве лише світовій столиці моди і шарму.

Отзывы о Уроки мадам Шик

Уроки мадам Шик отзывы