Bizlit +380995622563
Є в наявності

Трамп и эпоха постправды

Код товару: 100691

Автор: Кен Уилбер

Видавництво: Манн, Иванов и Фербер
Код товару: 100691
440 грн
440

4 людини додали у Вишлист

На складі

Автор: Кен Уилбер

Видавництво: Манн, Иванов и Фербер

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

224 стр

ISBN

978-5-00117-365-6

Формат

145х200 мм

Мова

російська

Опис книги Трамп и эпоха постправды

Про книгу

Кен Уїлбера - один з найбільш затребуваних і перекладаються на різні мови світу американських мислителів. Він пропонує провокаційне, але при цьому збалансоване розслідування витоків розгортається культурно-громадської і політичної ситуації в Америці, пов'язаної з обранням Дональда Трампа в якості президента країни.

США - країна, поточні процеси, а також внутрішньополітична та зовнішньополітична активність в якій так чи інакше впливають на весь сучасний світ. І ряд повсюдно ігнорованих факторів зіграли істотну роль у сходженні Трампа на вершину політичної арени США. Що це за фактори? Це епідемія крайніх і навіть екстремістських форм плюралізму, мультикультуралізму, політики ідентичності та політкоректності, уражених нігілізмом і нарцисизмом. Вплинула і алергічна реакція суспільства на ці прояви.

Книга не тільки допомагає розібратися в причинах приходу до влади цієї «нової» сили - уособлює зараз Трампом. Вона служить протиотрутою від крайніх - і руйнівних - форм культури постмодерну. Допомагає уникнути помилок, скоєних в країнах Заходу, де постмодернізм зайняв положення «еволюційного авангарду» інтелектуальних і культурних цінностей (не впоравшись зі своїм завданням).

Бачення, запропоноване Уїлбера, прояснює сприйняття поточної світової ситуації - як соціокультурний, так і інтелектуальної, - допомагаючи прийти до зважених поглядам і інтеграції найважливіших істин плюралізму в цілісному світогляді.

Для кого ця книга

Для всіх, хто цікавиться сучасною суспільно-політичною ситуацією.

Відгуки про Трамп и эпоха постправды

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Трамп и эпоха постправды відгуки

Автори книги Трамп и эпоха постправды

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-ken-uilber-90x120.jpg
Кен Уилбер — американский философ и писатель, автор интегрального подхода и более 20 книг, переведенных на 25 языков, основатель Интегрального института.