Bizlit +380995622563
Є в наявності

Теория U. Лидерство из будущего

Код товару: 101983
Код товару: 101983
664 грн
664

9 людин додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

512 стр

ISBN

978-5-00117-457-8

Формат

170х240 мм

Мова

російська

Опис книги Теория U. Лидерство из будущего

У центрі книги - U-процес і розроблена в його рамках концепція відчуває присутності (присутність і відчуття справжнього). Ключове питання, на який хоче відповісти автор: яким повинен бути лідер і як йому діяти, спираючись не на те, що є у нього зараз, а на майбутнє, у міру того, як воно настає? Ми живемо у вік наростаючих конфліктів і масових інституційних збоїв, хворобливих завершень і дають надію починань.

Криза сучасності не обмежується конкретними лідером, організацією, країною або конфліктом. Він проявляється по всьому світу трьома головними поділами: екологічним (розрив зв'язку між особистістю і природою), громадським (розрив між двома особистостями) і духовним (розрив особистості з собою). Криза показує, що колишнє фундаментальне суспільний устрій і звичний образ думок, усталені способи встановлення і дії колективних громадських форм вмирають.

Основні цифри і факти, які доводять це:

  • Ми створили процвітаючу глобальну економіку, в якій 850 мільйонів чоловік все ще голодують і майже мільярд живуть в бідності.
  • Ми вкладаємо значні ресурси в сільське господарство і харчову промисловість, а в результаті маємо неякісну, «сміттєву» їжу, яка засмічує як наш організм, так і навколишнє середовище, і якій все одно не вистачає.
  • З початку XX століття на 75% зменшилася різноманітність сільськогосподарських культур.

Цікаво: ми колективно добиваємося результатів, яких ніхто не хоче. І в той же час люди, що приймають ключові рішення, не відчувають у собі сили хоч скільки-небудь значуще змінити курс подій. Вони не менше за нас відчувають себе в полоні у того, що часто здається прямо-таки гонкою на виживання. Та ж проблема породжує і наші масові інституційні збої: ми не навчилися створювати, коригувати та трансформувати свої багатовікові колективні моделі мислення, обговорення і становлення соціальних форм і відносин так, щоб вони відповідали реаліям сьогодення.

Мета цієї книги, як і дослідження, і діяльності, що призвели до неї, - окреслити соціальну технологію трансформації, яка дозволить лідерам у всіх сегментах суспільства, включаючи життя кожної людини, відповісти на існуючі виклики. Щоб бути на висоті становища, потрібно навчитися діяти виходячи з найкращого можливого варіанту майбутнього і не застрявати в моделях минулого досвіду.

Тут, використовуючи слово «лідер», Отто Шармер має на увазі всіх людей, що беруть участь в наближенні змін або формуванні власного майбутнього, незалежно від їх офіційного положення в інституційних структурах. Ця книга написана для лідерів і активних прихильників змін в корпораціях, урядах, неурядових організаціях і спільнотах.

Для кого ця книга

Для лідерів і керівників вищої ланки.

Відгуки про Теория U. Лидерство из будущего

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Теория U. Лидерство из будущего відгуки

Автори книги Теория U. Лидерство из будущего

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-otto-sharmer-90x120.jpg
Отто Шармер — преподаватель Массачусетского технологического института (MIT), сооснователь Global Wellbeing and Gross National Happiness Lab — сообщества, объединяющего инноваторов со всего мира от... Подробнее