Bizlit +380995622563
Є в наявності

Театральная история

Код товару: 78955
Код товару: 78955
325 грн
325

20 людин додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

441 стр

ISBN

978-5-91671-360-2

Формат

145х215 мм

Вага

540 г

Мова

російська

Опис книги Театральная история

Невдасі акторові знаменитого театру сниться сон: він призначений на роль Джульєтти. Незабаром, вперше за довгі роки служби, режисер викликає його для важливої ​​розмови. Так починаються повні гумору і печалі пригоди головного героя, в яких візьмуть участь священики і режисери, журналісти і артисти, красиві жінки, олігархи і домашні коти.

Дія розгортається в прославленому московському театрі і в одному з православних храмів. За владу над публікою і паствою борються режисер і священик. Світ театру - смішний і трагічний - в романі показаний як символ сучасного суспільства: артистів поглинають марнославство й жадоба самореалізації; журналісти зайняті пошуком чого завгодно, крім правди; священнослужитель плете інтриги і вступає в альянс з «сильними світу цього». Але в театрі киплять і інші пристрасті: сюжетна основа книги - непередбачувана і драматична історія кохання. У «Театральній історії» сплітаються смілива соціальна сатира і глибокий психологічний аналіз, яскравий гумор і захоплюючий сюжет. Роман Артура Соломонова актуальний, як сьогоднішні новини, але його герої в тій же мірі належать літературі, в якій і життя.

Відгуки про книгу

Зазвичай література живить театр, як матір дитини. Але іноді, вкрай рідко, буває навпаки. "Театр" Сомерсета Моема, "Театральний роман" Михайла Булгакова, "Степовий вовк" Германа Гессе. Роман "Театральна історія" потрапляє в розряд цих раритетів.
Володимир Мірзоєв, режисер

Артур Соломонов написав смішний, злий і ніжний роман про театр, який він ненавидить з такою силою, на яку здатна тільки любов. Прочитайте, не пошкодуєте!
Віктор Шендерович, письменник

Коли журналіст береться писати книгу, то мотивації бувають найрізноманітніші - "не можу мовчати" або "хочу розповісти вам цікаву історію", або "хочу довести, що теж можу". Я знаю талановитого, точного, чесного Артура Соломонова, я знаю його громадянську позицію, тому його перший великий роман, де є і детектив, і "театр", і спроба висловити час, - точно буде цікавий розумної публіці. Які його мотивації до написання цієї книги - зрозумієте по прочитанню.
Кирило Серебренников, режисер

Для мене найголовніше в цьому романі - дуже велике співчуття до акторів. Які, за великим рахунком, все порядні суки.
Олексій Девотченко, актор

Писати художні тексти, як відомо, річ нелегка. Ще важче - писати хороші художні тексти. Тексти дотепні і смішні взагалі вдаються одиницям. До цих обраним авторам з повною підставою можна віднести і Артура Соломонова. У нього рідкісний дар легкого і веселого письма.
Микола Александров, критик

Напевно, з часів Шекспіра життя стала ще більше схожа на театр, ще більш яскравою і непередбачуваною. Всі герої цього роману - будь то актори, священики або олігархи намагаються знайти себе, реалізуватися, але це так непросто ... Так багато мішури навколо і всередині ... Але хтось вирішується, робить крок - геть від суєти.
Едуард Бояка, керівник «Політеатра»

Відгуки про Театральная история

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Театральная история відгуки