Bizlit +380995622563
Є в наявності

Стресс как внутренняя игра. Как преодолеть жизненные трудности и реализовать свой потенциал

Код товару: 101812
Код товару: 101812
415 грн
415

11 людин додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

272 стр

ISBN

978-5-00117-707-4

Формат

145х215 мм

Мова

російська

Опис книги Стресс как внутренняя игра. Как преодолеть жизненные трудности и реализовать свой потенциал

Автор концепції «внутрішньої гри» Тімоті Голв показує, як її застосування допомагає звільнитися від стресу і грати в повну силу - будь то в спорті, на роботі або в житті в цілому. Всі люди на землі грають у «внутрішню гру» незалежно від того, визнають вони це чи ні. Хоча ми всі залучені в ті чи інші зовнішні гри (подолання перешкод зовнішнього світу заради досягнення цілей), ми в той же час стикаємося з внутрішніми перешкодами, такими як страх, невпевненість в собі, розчарування, біль і відволікаючі фактори, які заважають нам проявити всі свої здібності і насолоджуватися кожною хвилиною життя в повну силу.

Головна передумова «внутрішньої гри»: успіх в житті залежить від збалансованого уваги до обох сторін гри.

В основі методології «внутрішньої гри» лежать три принципи:

  1. Неупереджена усвідомленість.
  2. Віра в істинного себе.
  3. Вільний, свідомий вибір.

Спочатку Тімоті Голв застосовував методику, що базується на цих принципах, в сфері спортивних тренувань, а пізніше використовував її в корпоративному середовищі. Згодом він переконався, що люди дійсно здатні навчитися долати внутрішні перешкоди і можуть розвинути будь-який навик, позбутися від непродуктивних психологічних і фізичних звичок і насолоджуватися цим в процесі. Будь-яка людина здатна природним чином навчитися змінювати те, що він хоче змінити в своєму житті.

Ніхто не сперечається з тим, що життєві події можуть викликати стрес. Наприклад, перспектива звільнення - дуже сильний стресор. Питання в тому, чи здатні ви провести чітку грань між роботою і тим, хто ви є. На наше щастя, цієї здатності розмежовувати себе і життєві обставини можна навчитися, а в нагороду ви отримаєте ясність і чітку перспективу, які знизять стрес і допоможуть досягти ваших зовнішніх цілей.

Освоєння майстерності вашої «внутрішньої гри» дозволить вам вирішувати найрізноманітніші життєві проблеми, не піддаючись негативному впливу хронічного стресу. Секрет успіху в даному випадку полягає в розумінні того, що ви можете самі вибирати, як дивитися на події свого життя, як їх оцінювати, який сенс в них вкладати і наскільки емоційно реагувати.

Для кого ця книга

Для керівників, менеджерів і всіх, хто перебуває у стресовому стані і хоче вміти його контролювати.

Відгуки про Стресс как внутренняя игра. Как преодолеть жизненные трудности и реализовать свой потенциал

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Стресс как внутренняя игра. Как преодолеть жизненные трудности и реализовать свой потенциал відгуки

Автори книги Стресс как внутренняя игра. Как преодолеть жизненные трудности и реализовать свой потенциал

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-timoti-golvi-90x120.jpg
Тимоти Голви — один из основоположников коучинга как способа раскрытия потенциала человека с целью максимального повышения его эффективности. Автор мировых бестселлеров, создатель корпорации Inner... Подробнее