Олексій Мустафін (1971) - український журналіст та телевізійний менеджер, політик, генеральний продюсер телеканалу "Еспресо". Колумніст видань "Дзеркало тижня", "Лівий Берег", "Профіль", "Обоз", "ТСН" та автор науково-популярних книг з історичної тематики.
Мустафін Олексій Рафаїлович народився 23 травня 1971 року в місті Київ. У 1987 році закінчив середню школу з хімічним ухилом, та вступив на історичний факультет Київського державного педагогічного університету мені М. П. Драгоманова. Спочатку працював в аналітичних і дослідницьких центрах, згодом починає журналістську діяльність в українському виданні "УНІАН-тижневик", газетах "Пост-Поступ" та "День".
З 1997 року працює в телевізійній сфері, спочатку був завідувачем відділу міжнародних новин ТСН на каналі "1+1", потім шеф-редактором служби новин телеканалу "Інтер". У 2004 році його телепрограми стають рейтинговими та входять в ТОП-10 популярних програм. Обіймав посаду голови правління "ММЦ-СТБ", був генеральним директором телеканалу "Мега" та генеральним продюсером новин "Медіа Групи Україна". На базі ресурсів групи створив єдину інформаційну платформу під спільним брендом "Сьогодні".
Одним з його досягнень є інформаційні проекти "ВІКНА" і "Дзеркало тижня", які відзначені численними преміями. Автором історичних і публіцистичних видань "Справжня історія Стародавнього часу", "Справжня історія раннього нового часу" та "Справжня історія пізнього нового часу", "Халепи, що визначили долю народів", "Злам: кризи політичних режимів" та інших.
Справжня історія середніх віків
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
«Справжня історія середніх віків» — одна з чотирьох книжок серії «Справжня історія», автором яких є Олексій Мустафін. Вона охоплює події від розпаду найбільших імперій давнини до Великих географічних відкриттів. Чи справді середньовіччя було добою суцільного занепаду культури і навіщо володарі забороняли підданим писати? Завдяки кому вдалося зберегти і примножити наукові здобутки минулого? Яким насправді був «кодекс рицарської честі»? Чого було більше у «війнах за віру» - релігійного завзяття чи жаги влади та багатств? Хто став першою жертвою «Чорної смерті» і кому вона несподівано допомогла? І як нащадки розбійників стали мудрими володарями, а нещадні руйнівники зрештою об`єднали світ? Шукаючи з допомогою Олексія Мустафіна відповіді на ці те безліч інших питань, читач не лише дізнається про цікаві факти з минулого людства, а й краще зрозуміє «логіку історії». Невигаданої історії, що складає спадщину усього людства.