Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Современные яды. Дозы, действие, последствия

Код товару: 90311

Автор: Алан Колок

Видавництво: Альпина Паблишер
Код товару: 90311
310 грн
310

38 людин додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Автор: Алан Колок

Видавництво: Альпина Паблишер

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

215 стр

ISBN

978-5-9614-5868-8

Формат

170х240 мм

Вага

480 г

Мова

російська

Опис книги Современные яды. Дозы, действие, последствия

Цитата
«Потрійна загроза сучасних отрут - їх глобальне поширення, величезна різноманітність і тривалий неявне вплив з відстроченими наслідками - сильно ускладнює ситуацію в сфері токсикологічних досліджень. Тому немає нічого дивного в тому, що природа об'єктів досліджень сучасної токсикології не завжди зрозуміла не тільки неспеціалістам або студентам, а й серйозним ученим. Найчастіше виникає неправильне розуміння метаболічного шляху, транспорту, абсорбції, виділення і біологічної активності токсичних речовин.

Складність розуміння токсикології, в силу описаних вище причин, стала приводом до написання цієї книги. Моя мета - внести трохи ясності в існуючий хаос і представити сучасні досягнення в цій сфері таким чином, щоб вони були зрозумілі непрофесіоналові. »
Алан Колок


Про що книга «Сучасні отрути: Короткий огляд актуальною токсикології (Як все це діє на нас зараз і чим загрожує в майбутньому)»
Якщо в середні віки отруйні речовини, природні та синтетичні, застосовувалися точково, то в наш час вони виробляються і використовуються в промислових масштабах. Сьогодні хімікати або їх сліди можна виявити майже всюди. Ми споживаємо їх з їжею, наносимо на шкіру і волосся. Наш одяг, будинки, машини, улюблені гаджети - все це створюється з «участю» небезпечної для здоров'я хімії.

Ви дізнаєтеся з книги про те, що відбувається в світі токсикології зараз, як і для чого вчені розробляють все нові смертоносні отрути, під якими красивими масками вони нам підносять, як проникають в наш організм і які наслідки викликають, і, звичайно, про тих маленьких бездумних злочини проти довкілля, які ми щодня здійснюємо не замислюючись.

Чому книга «Сучасні отрути» гідна прочитання

  • автор дуже захоплююче розповідає про природні і створених людиною отрути, про їх різновидах, дії і наслідки, про те, як і навіщо люди поставили виробництво отруйних речовин на потік, і до чого це призвело в наші дні;
  • ви дізнаєтеся багато нового про вплив на ваш організм сучасних токсичних речовин: як і в який момент вони стають отруйними (ті ж важкі метали, наприклад), що саме відбувається з вашими органами і тканинами при контакті з явними і неявними отрутами, як вони впливають на наші здоров'я і спадковість, як отрути виводяться з організму;
  • вплив створюваних і застосовуваних нами токсичних речовин на навколишнє середовище вважається незручною темою. Алан Колок витягує на поверхню безсторонні факти на кшталт використання ДДТ під час Другої світової війни або загибелі птахів від диклофенаку ( «Вольтарен»), широко застосовується у ветеринарії, про вплив флуоксетину ( «Прозак») на риб, а пестицидів - на щурів. Однак і ми самі все частіше вживаємо в їжу отруєні нами ж м'ясо, рибу, овочі - автор закликає задуматися, наскільки це нешкідливо для нас, і зробити висновки.

Для кого ця книга
Для широкого кола читачів, особливо для тих, хто цікавиться питаннями токсикології, екології, генетики, впливу отруйних речовин на людину.

Відгуки про Современные яды. Дозы, действие, последствия

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Современные яды. Дозы, действие, последствия відгуки