Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Сміття і люди. Зворотний бік споживання

Код товара: 104011
Сміття і люди. Зворотний бік споживання книга купить

Автор: Томас Еріксен

Издательство: Ника-Центр
Код товара: 104011
111 111 грн

3 человек добавили в Вишлист

На складе

Автор: Томас Еріксен

Издательство: Ника-Центр

Переплет

Твердый

К-во страниц

244 стр

ISBN

978-966-521-674-2

Формат

140х205 мм

Язык

українська

Описание книги Сміття і люди. Зворотний бік споживання

Книжка знаного норвезького вченого-антрополога Томаса Гілланда Еріксена «Сміття і люди» – це розгляд різних аспектів співіснування людської ойкумени та світу відходів. Попри свою назву, це зовсім не екологічна розвідка й не інструкція порятунку світу від забруднення та різних відходів. Автор розглядає сміття як невід’ємну рису людського способу існування. Мало хто знає зазвичай, скільки реально сміття ми виробляємо.

Мало кому відомо, що під час створення одиниці більшості пластикових предметів продукується більший об’єм відходів, аніж об’єм самої тієї речі. Усвідомити і відчути реальність сучасного виробництва та, що головне, споживання – ось те, що пропонує нам Еріксен, і, звичайно ж, пуститись у роздуми разом із ним. У цій книжці ідеться про хаос і порядок, загальнолюдську відразу до всього гидкого, а також про те, що ми робимо у мінливих обставинах, аби утримувати цей темний — і смердючий — бік життя подалі від себе.

Та насамперед ідеться про те, як позбутися сміття, перетворивши його при цьому на щось корисне. А ще автор згадує одну з найболючіших проблем сучасності – засмічення мізків. Українською перекладена вперше. Розрахована на вчених і студентів – істориків, антропологів, філософів, соціологів, а також тих, хто цікавиться проблемами екології.

Отзывы о Сміття і люди. Зворотний бік споживання

Сміття і люди. Зворотний бік споживання отзывы