Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Sketchbook. Малюємо фантастичних істот

Код товару: 100299
Sketchbook. Малюємо фантастичних істот книга купить

Видавництво: ОКО
Код товару: 100299
200 грн
200

10 людин додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Видавництво: ОКО

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

144 стр

ISBN

978-966-526-202-2

Формат

155х210 мм

Мова

українська

Опис книги Sketchbook. Малюємо фантастичних істот

 Скетчбук - це книга для сучасних людей, що шукають яскравих, креативних форм розвитку особистості, прагнуть збагатити своє життя художніми образами. За її допомогою кожний зможе відкрити для себе нові обрії творчої свідомості, розкрити потенціал підсвідомості та вивільнити уяву. Довіртесь своїй інтуіції - і перетворіть пошуки себе в витвір мистецтва.
Ця книга вдало поєднує в собі посібник з основ малювання і творчий записник з продуманою ергономікою. Скетчбук розрахований на будь-який рівень підготовки.
 
Зручність використання скетчбука, його юзабіліті розраховано саме на сучасного, динамічного та вимогливого, користувача. Поетапні малюнки супроводжуються ненав'язливими текстовими поясненнями; є місце для особистих записів; залишені розгортки для власних проб у мистецтві графіки.
Тут є де писати, малювати, обводити, описувати, домальовувати і зафарбовувати. Можна вільно використовувати простий олівець, кулькові, гелеві або чорнильні ручки, а також маркери. Високоякісний папір для художніх робіт витримує багаторазове витирання гумкою.
 
Скетчбук легко розгортається на всі 360 градусів, так що малювати можна в буквальному сенсі на колінах. Він зручно і рівно лягає на поверхню столу. Закривається книга за допомогою пружної резинки, яка здатна фіксуватися як вертикально, так і горизонтально. Між пружинним кріпленням скетчбука можна зберігати і переносити олівець або ручку.
Тверда обкладинка гарантує збереження скетчбука у презентабельному вигляді протягом всього терміна його використання.

Відгуки про Sketchbook. Малюємо фантастичних істот

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Sketchbook. Малюємо фантастичних істот відгуки