Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Синдром войны. О чем не говорят солдаты

Код товару: 81795

Автор: Кевин Сайтс

Видавництво: Альпина Паблишер
Код товару: 81795
184 грн
184

5 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Автор: Кевин Сайтс

Видавництво: Альпина Паблишер

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

274 стр

ISBN

978-5-91671-256-8

Формат

145х215 мм

Вага

440 г

Мова

російська

Опис книги Синдром войны. О чем не говорят солдаты

Цитата
«Найяскравіше і краще, що було в моєму житті, - це война.Лучше неї вже нічого не буде. Але і найтемніший, огидне - це теж війна. Гірше неї теж нічого не буде. Так я прожив своє життя. »
Аркадій Бабченко,
російський солдат і журналіст.


«Зібрати матеріал для цієї книги виявилося далеко не просто. Довгий час я сумнівався, чи потрібна вона взагалі, але потім все ж вирішив, що не тільки військові, але і суспільство в цілому виграє, якщо ці історії будуть розказані. Я прийняв це рішення, проаналізувавши власний досвід, прочитавши значне число наукових робіт і безліч історій про солдатів, що повернулися з війни. Висновок напрошувався такий: якщо почуття провини, сором, біль або щось ще заважає солдату поділитися зі своїми рідними та близькими найважливішим, що сталося з ним під час війни, він починає відчувати себе чужим у суспільстві, заради якого боровся. Наслідки цього відчуження можуть бути найсерйознішими. Алкоголь, наркотики та інші подібні способи впоратися з посттравматичним синдромом ще більше віддаляють від нього оточуючих, роботу, сім'ю, друзів, перетворюють його в маргінала. Крім того, якщо безпосередні учасники бойових дій не почнуть розповідати правду про свій досвід, без прикрас і надуманою романтики, то суспільство назавжди так і залишиться в невіданні про те, що таке справжня війна, які її витрати і наслідки ».
Кевін Сайтс


Про що книга «Синдром війни: Про що не говорять солдати»
Зіткнення зі смертю, навіть випадкове, а тим більше свідомість власної участі у вбивстві - то, про що не прийнято говорити. Але говорити про це треба, вважає відомий військовий журналіст Кевін Сайтс. Це єдиний спосіб, переживши війну, почати мирне життя без кошмарних снів, наркотиків, пияцтва - всього того, що автор, який побував більш ніж в 20 гарячих точках, пережив сам. Сайтс задає болісні, незручні питання солдатам і морякам, з якими познайомився в ході воєн в Афганістані, Іраку та інших місцях і які погодилися поділитися з ним найпотаємнішим. Як ви будете почуватися - вбивати? Що ти відчуваєш, коли в тебе стріляють? Чому ти впевнений у своїй правоті? Чи можна це забути і як жити, постійно пам'ятаючи про це?

Чому книга «Синдром війни» гідна прочитання
У книзі зібрані унікальні матеріали - «пряма мова» учасників бойових дій і їх близьких, - зібрані протягом десяти років роботи журналіста.

Для кого ця книга
Ця книга для тих, хто пройшов війну, для їх родичів і близьких, для тих, хто хоче зрозуміти природу війни і психологію солдата.

Відгуки про Синдром войны. О чем не говорят солдаты

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Синдром войны. О чем не говорят солдаты відгуки

Автори книги Синдром войны. О чем не говорят солдаты

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-kevin-sajts-90x120.jpg
Журналист, заснявший скандально известный расстрел раненого иракца американским солдатом в мечети Эль-Фаллуджи в ходе операции «Ярость призрака» (2004 г.). Это событие вызвало волну негодования в... Подробнее