Bizlit +380995622563
Є в наявності

Сила момента. Как наполнить жизнь яркими и запоминающимися событиями

Код товару: 101711
Код товару: 101711
420 грн
420

22 людини додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

352 стр

ISBN

978-5-00117-598-8

Формат

170х240 мм

Мова

російська

Опис книги Сила момента. Как наполнить жизнь яркими и запоминающимися событиями

Книга про ключових складових моментів, які запам'ятовуються на все життя або кардинально її змінюють. І про те, як створювати такі моменти. Як вчителю провести урок, який будуть пам'ятати 20 років потому? Як підготувати подія, що запам'ятовується для своїх клієнтів? Як краще розуміти, що назавжди запам'ятає ваша дитина? У житті бувають моменти, що роблять значний вплив на подальшу долю.

Такі події глибоко відображаються в пам'яті. Часто вони відбуваються випадково, як, наприклад, зустріч з коханням усього життя. Або зустріч з учителем, який помітить в вас талант, про який ви і не підозрювали. Або раптова втрата, яка вибиває грунт з-під ніг. Або розуміння, що і дня не залишишся на цій роботі. Здається, що подібні моменти просто трапляються: будь то доля, чи злий рок, або рука господня - ми ніби не владні над такими подіями.

Чи так це? Найважливіші події трапляються самі собою? Ключові моменти формують нас, проте не варто чекати, що вони відбудуться самі собою. Ми можемо створити їх самостійно: учитель - спланувати урок, який учні не забудуть і роки по тому, керівник - обгорнути провал підлеглого в початок його зростання, батьки - наповнити життя дітей моментами, які будуть підтримувати їх в подальшому.

У цієї книги два завдання. Перша - розкрити тему ключових моментів і виділити їх основні характеристики: що конкретно робить момент пам'ятним. У таких подій є ряд спільних рис, і ви дізнаєтеся про них з книги. По-друге, пояснити, як застосовувати ці знання і самим створювати визначальні моменти.

Навіщо це вам?

  1. Щоб збагатити своє життя.
  2. Щоб краще пізнати інших.
  3. Щоб прожити більше пам'ятних подій.
  4. Щоб поліпшити взаємодію з клієнтами, пацієнтами, співробітниками.

Життя складається з окремих миттєвостей. Найважливіші з них запам'ятовуються на роки. Прочитавши цю книгу, ви дізнаєтеся, як зробити своє життя більш насиченою.

Для кого ця книга

Для всіх, хто хоче створювати вражаючі моменти для себе і інших.

Відгуки про Сила момента. Как наполнить жизнь яркими и запоминающимися событиями

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Сила момента. Как наполнить жизнь яркими и запоминающимися событиями відгуки

Автори книги Сила момента. Как наполнить жизнь яркими и запоминающимися событиями

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Чип Хиз — профессором в Высшей школе бизнеса при Стэнфордском университет, coавтор бестселлеров Switch («Переключайтесь») Made to Stick («Сделано, чтобы „прилипать“»), которые были переведены на 28... Подробнее
https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-chip-hiz-90x120.jpg
Дэн Хиз — старший научный сотрудник Центра развития социального предпринимательства Университета Дюка, coавтор бестселлеров Switch («Переключайтесь») Made to Stick («Сделано, чтобы „прилипать“»),... Подробнее