Bizlit +380995622563
Є в наявності

Сердце Йога-сутр

Код товару: 90011

Автор: Б.К.С. Айенгар

Видавництво: Альпина Паблишер
Код товару: 90011
356 грн
356

17 людин додали у Вишлист

На складі

Автор: Б.К.С. Айенгар

Видавництво: Альпина Паблишер

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

358 стр

ISBN

978-5-91671-370-1

Формат

170х240 мм

Вага

850 г

Мова

російська

Опис книги Сердце Йога-сутр

Цитата
Ця книга - вираз моїх найпотаємніших переживань і досвіду, якими я охоче ділюся, щоб допомогти читачам вдосконалювати свою садхану і скуштувати нектар головною життєвою сили - духовного серця. З цієї причини я називаю Йога-сутри основою, або серцем, Садхани.
Б.К.С. Айенгар Це чудове введення в духовну філософію, яка є фундаментом практики йоги. Книга входить в список обов'язкового читання для всіх йогів.
Еллен Фербеек, головний редактор журналу Yoga Journal Russia


Про що книга «Серце Йога-сутр»
Остання робота найвизнанішого вчителя йоги. З передмовою Далай-лами.
У цій роботі Б.К.С. Айенгар виразно і доступно пояснює афоризми Йога-сутр Патанджалі, розкриваючи читачеві філософську суть цього великого вчення. Він показує, як ми можемо трансформувати себе за допомогою практики йоги, щоб вийти на новий рівень духовного розвитку.
«Серце Йога-сутр» складається з двох частин. Перша містить переклад висловів, зроблений автором на підставі його особистого досвіду та існуючих коментарів. У другій частині автор порівнює сутри з іншими текстами і тлумачить ряд досить складних для розуміння понять.

Чому книга «Серце Йога-сутр» гідна прочитання

  • Буде цікава активним практикуючим йогинам, дослідникам філософії йоги, а також послідовникам школи Айенгара. Заснована на багаторічному досвіді Б.К.С. Айенгара і розкриває мудрість сутр в новому світлі. У книзі автор розглядає приховані, глибинні смисли висловів Патанджали і більш детально роз'яснює, в чому сенс йогичеськой дисципліни.
  • Цінність цієї плідної праці полягає в тому, що в його основу покладено особистий йогічний досвід автора і його розуміння того, яким чином Йога-сутри переплітаються один з одним на практиці, в процесі Садхани. Ця книга - результат роботи освіченого розуму і високої душі.
  • Мабуть, головна книга по філософії йоги.

Відгуки про Сердце Йога-сутр

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Сердце Йога-сутр відгуки

Автори книги Сердце Йога-сутр

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-b-k-s-iyengar-90x120.jpg
Беллур Кришнамачар Сундарараджа Айенгар – основатель айенгар-йоги: направления йоги, которое имеет миллионы последователей по всему миру. Один из самых выдающихся современных учителей йоги в мире.... Подробнее