Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Секс та релігія. Від балу цноти до благословенної гомосексуальності

Код товара: 103518
Секс та релігія. Від балу цноти до благословенної гомосексуальності книга купить
Код товара: 103518
170 170 грн

0 человек добавили в Вишлист

На складе

Переплет

Твердый

К-во страниц

304 стр

ISBN

978-617-7192-67-0

Формат

150х205 мм

Язык

українська

Описание книги Секс та релігія. Від балу цноти до благословенної гомосексуальності

У книжці відомого норвезького науковця і правозахисника Даґа Ейстейна Ендшьо проаналізовано величезний масив інформації щодо непростих стосунків між сексом і різноманітними релігіями протягом всієї історії людства й у різних світових культурах. Секс та релігія неминуче і нерозривно пов’язані між собою.

Релігія забороняє і регулює, засуджує і благословляє, карає і роздає нагороди. Чи є секс священним або стає огидним, цілковито залежить від того, як релігія визначає це. Ваш сексуальний партнер, сімейний стан, колір вашої шкіри і ваша релігія або каста – це все чинники, які можуть привести до порятунку або загибелі. Автор ґрунтовно розглядає низку питань щодо взаємовідносин між сексом і релігією.

Серед них: проблема допустимості чи заборони статевих стосунків за межами шлюбу; ставлення різних релігій до дозволу священикам займатися сексом, до гомосексуальних статевих стосунків і сексу між представниками різних рас, до сексуального самозадоволення тощо. Книжка, що становить захоплююче дослідження звичаїв, ритуалів і правил, стане у пригоді всім, хто цікавиться питаннями культури, релігії, а також статі та сексуальності. 

Отзывы о Секс та релігія. Від балу цноти до благословенної гомосексуальності

Секс та релігія. Від балу цноти до благословенної гомосексуальності отзывы