Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Сейчас! Не упусти момент — это все, что у тебя есть

Код товару: 77903
1
Код товару: 77903
286 грн
286

39 людин додали у Вишлист

| 1
Нема в продажі

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

208 стр

ISBN

978-5-00100-250-5

Формат

170х240 мм

Мова

російська

3.00 5 1

Опис книги Сейчас! Не упусти момент — это все, что у тебя есть


Нова книга від автора «На межі» , яка допоможе вам знайти внутрішню силу і жити в сьогоденні.

Уявіть, що ви відчуваєте себе абсолютно спокійно, що б не трапилося.

Стрес, турботи і роздратування - це не про вас. У вас є контроль над своїм власним життям, і ви знаєте, що маєте внутрішньою силою, щоб впоратися з будь-якими обставинами.

Замість того, щоб пасивно спостерігати, як дні проходять один за іншим, ви можете по-справжньому бути присутнім в поточному моменті.

Тут. І зараз.

Ерік Бертран Ларссен, автор бестселерів «На межі» і «Без жалю до себе» , вважає, що багато людей в наші дні настільки перевантажені турботами і обов'язками, зустрічами і завданнями, подіями і викликами, що втрачають відчуття присутності в теперішньому часі, у власному житті. Це призводить до постійного стресу і до того, що ми думаємо про минуле чи майбутнє - але не про сьогодення.

Цього не повинно бути. Нова книга Ларссен допоможе вам змінити своє мислення і навчитися перебувати в теперішньому моменті, щоб приймати усвідомлені і продумані рішення, відчувати контроль над власним життям і забути про стрес.

Від автора

Момент краток і швидкоплинний: спочатку його немає, потім він є, і знову немає. Деякі моменти легко відчути і легко запам'ятати. Урочисті, прекрасні, чарівні, величні, чудові моменти. Є й інші моменти, повсякденні і непримітні (по крайней мере, на вигляд) - вони швидко забуваються. Бувають сумні, трагічні, несправедливі, жорстокі моменти. Моменти, які ви хотіли б забути. Але всі вони однакові за своєю суттю. Вони реальні і вони відбуваються, навіть якщо наші думки і почуття при цьому десь далеко.

Я впевнений, кожен момент має свою цінність. Цінність, яка часто залишається непоміченою. І яку ми починаємо усвідомлювати, тільки коли наше життя добігає кінця.

Мені давно здається, що багато людей похилого або серйозно хворі люди, оглядаючись на своє життя, шкодують, що вони занадто часто втрачали момент. Якщо ми з вами сядемо і подумаємо про це, впевнений, більшість відчує те ж саме. Ми хотіли б не упускати наші моменти. Ми хотіли б частіше бути в сьогоденні, тут і зараз. Я впевнений, максимальну присутність в кожному моменті життя дає нам велику перевагу. Якщо ми зможемо це зробити, наше життя стане краще. І життя людей навколо нас теж стане краще. Ми досягнемо більшого і по дорозі до нашої мети випробуємо більше позитиву. Прочитавши цю книгу, ви дізнаєтеся, чому це так важливо. І це підводить мене до основної думки книги: вміння жити в сьогоденні можна придбати. Ви можете цьому навчитися.

Для кого ця книга

Для всіх, хто хоче жити осознаннее і домагатися більшого.

Для шанувальників мотивуючих книг Еріка Ларссен.

Незалежне думку

думкою поділився - Олексій Бугару

Третя книга норвезького автора, колишнього спецназівця, а нині успішного бізнес-тренера у нас в огляді. Перші два бестселера "Без жалю до себе" і " На межі " отримали просто приголомшливий успіх у всьому світі. І зовсім не даремно. Настійно рекомендую їх до прочитання. Дана третя книга, по-моєму, найкраща і, скажімо так, завершальна і узагальнююча у всій трилогії.

З перших рядків Ерік зацікавлює і мотивує до найшвидшому прочитання книги. Її хочеться читати, не відриваючись! Особливо включають рядки, що зараз - це той самий момент, який відбувається в цю секунду. Я друкую цей відгук на комп'ютері, Ви - читаєте його на сайті bizlit.com.ua , я сиджу вдома за комп'ютером, ви, може бути, в транспорті читаєте його на планшеті. Це момент, який має свою неповторну цінність, яка в основному залишається завжди непоміченою. Ми повинні цінувати кожен прожитий момент, наше щастя тут і ЗАРАЗ і життя ми повинні прожити так, щоб в її кінці не шкодувати, що цінували кожен неповторний момент!

Основний метод - це робота над своєю внутрішньою силою. З практичних рекомендацій я для себе виділив і регулярно перечитую, і впроваджую в своєму житті вісім звичок від яких необхідно відмовитися, а також вісім звичок, які необхідно придбати і напрацювати. Сказати: "НІ" - ниття, ліні, заздрості, жалості до себе, і до решти. Сказати: "ТАК" - вірі в себе, слідувати своїм вибором, мати життєві цінності, бути сміливим і щедрим. Більш детально, як цього досягти, розписано в самій книзі. Це треба прочитати особисто кожному!

Думка автора, яка зустрічається не один раз протягом всієї книги: "Трохи - це багато", просто розбурхала мою свідомість і змусила задуматися. Я зрозумів, що дрібниць не існує. З, здавалося б, незначних життєвих дрібниць і складається щось велике і дуже важливе!

Дуже рекомендую прочитати всі три книги Еріка Бертрана Ларссен. Я просто впевнений, Ваше життя зміниться на краще. Принаймні переворот у свідомості Вам забезпечений на 100%.


Відгуки про Сейчас! Не упусти момент — это все, что у тебя есть

3.00 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

1

2 зірки

0

1 зірка

0


Сейчас! Не упусти момент — это все, что у тебя есть відгуки

Автори книги Сейчас! Не упусти момент — это все, что у тебя есть

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor2/avtor-jerik-bertran-larssen-90x120.jpg
Ерік Бертран Ларссен — норвезький тренер особистісного росту, популярний мотиваційний оратор і успішний письменник. Він найбільш продаваний автор у Норвегії, його твори перекладено на 13 мов... Подробнее
Така ж книга українською мовою
Тепер! Лови мить - це твоє все
230 грн

«Тепер!» — це завершальна частина трилогії про особистісне вдосконалення колишнього спецпризначенця, а нині — відомого норвезького бізнес-консультанта та одного з найзатребуваніших на Заході коучів Еріка Бертрана Ларссена. Якщо у перших двох книгах («Без жалю до себе» та «Пекельний тиждень») автор дає відповіді на питання «Що робити?» та «Як робити?» задля досягнення успіху, то у третій зосереджується на тому, як, прямуючи до мети, отримувати задоволення від життя.
Кожна частина самодостатня та може читатися окремо від інших без втрати своєї користі. Проте разом вони дають найповніше уявлення про «метод Бертрана», розробці якого він присвятив майже десятиліття, та запускають вибухову ланцюгову реакцію. Адже для впровадження позитивних змін, для того, щоб діяти відповідно до плану, незважаючи на численні труднощі, щоб змінювати на краще зовнішні обставини, потрібно змінитися зсередини, віднайти у собі внутрішню силу, яка дасть відчуття гармонії, спокою та насолоди кожною миттю існування.
Ларссен упевнений, що силу духу можна тренувати так само, як і тіло, та дає відповідні настанови. Врешті ця сила допоможе позбавитися стресу й тотальної заклопотаності, досягти «ефекту присутності» у власному житті, навчитися жити «тут і тепер», а не минулим чи майбутнім, тобто жити у дійсності. «Тепер!» — це така собі книжка-медитація, що багато в чому перегукується з буддійською філософією. У ній Ларссен показує вихід з «колеса сансари», у якому ми крутимося, наче білки, та запрошує у захопливу подорож справжнім життям.