Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Счастливый город. Как городское планирование меняет нашу жизнь

Код товару: 101806
Код товару: 101806
397 грн
397

2 людини додали у Вишлист

Нема в продажі

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

368 стр

ISBN

978-5-00117-687-9

Формат

170х240 мм

Мова

російська

Опис книги Счастливый город. Как городское планирование меняет нашу жизнь

Як підвищити коефіцієнт щастя? Книга Чарльза Монтгомері перевертає наше уявлення про міське життя і про щастя будь-якої людини в місті. Що нам потрібно для щастя? Метро, ​​тротуари, пробки, залежність від машин, якщо ви живете в передмісті?

Урбаніст і журналіст Чарльз Монтгомері знаходить відповіді на питання, що знаходяться на перетині дизайну міського середовища та науки про щастя. Він подорожує по найдинамічнішим містах світу і показує нам їх досвід. Ось, наприклад, далекоглядний мер Боготи, який ввів «чарівний» автобус, щоб розрядити напругу в місті; ось архітектор, який переніс досягнення середньовічного міста з пагорбів Тоскани в сучасний Нью-Йорк, ось активіст, який перетворив паризькі автостради в пляжі, ось легіон американських жителів передмістя, які роблять дизайн вулиць і районів своїми руками.

Нові дані з психології, неврології і власних міських експериментів Монтгомері зібрані в цій книзі. Вона показує, як міста можуть формувати наші думки і поведінку. І в кінцевому рахунку обнадіює: шляхом модернізації міст і власного життя заради щастя ми можемо вирішити багато проблем. Щасливий місто може врятувати світ, і ми всі можемо допомогти його побудувати.

Від автора

Одні люди потрапляють в щасливе місто з волі випадку, інші відчайдушно його шукають, треті його будують. Хтось за нього бореться, а хто-то відчуває момент осяяння. Ми усвідомлюємо, що наше місце в місті і те, як ми в ньому пересуваємося, багато в чому визначають наше життя, життя міста і майбутнє нашої планети.

Ми усвідомлюємо, що щасливе місто, екологічно чисте місто і місто, який врятує людини, - це одне і те ж місце, і у нас є все, щоб створити його. Це істина, яка дороговказною зіркою веде нас до щасливого місту. Не потрібно чекати, поки хтось побудує його за нас. Ми вже будуємо його, вибираючи, як і де жити. Ми створюємо його, коли знаходимо більш компактне місце для проживання, погоджуємося знизити швидкість, відкидаємо страх перед містом та іншими людьми. Ми будуємо його, змінюючи свій спосіб життя і змушуючи місто змінюватися разом з нами. Ми формуємо щасливе місто, роблячи його реальністю.

Для кого ця книга

  • Для всіх, хто цікавиться тим, як міське середовище впливає на коефіцієнт щастя.
  • Для всіх, хто займається плануванням і організацією міських просторів.

Відгуки про Счастливый город. Как городское планирование меняет нашу жизнь

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Счастливый город. Как городское планирование меняет нашу жизнь відгуки

Автори книги Счастливый город. Как городское планирование меняет нашу жизнь

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Чарльз Монтгомери — урбанист и удостоенный множества наград журналист. Автор книги The Shark God, за которую получил премию Чарльза Тейлора 2005 года в номинации «нехудожественная литература».... Подробнее