Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Риба всередині нас

Код товара: 102155
Риба всередині нас книга купить

Автор: Ніл Шубін

Издательство: Komubook
Код товара: 102155
185 грн
185

1 человек добавил в Вишлист

Нет в продаже

Автор: Ніл Шубін

Издательство: Komubook

Переплет

Твердый

К-во страниц

260 стр

Формат

130х200 мм

Язык

українська

Описание книги Риба всередині нас

Чому наші тіла збудовані саме так, а не інакше? Що спільного між людською рукою та крилом мухи? І чому, якщо ми хочемо зрозуміти такий буденний фізіологічний процес, як гикання, нам варто глибше вивчити дихання риб? Обравши своїм вихідним пунктом розповідь про відкриття скам’янілих решток доісторичної істоти, що отримала ім’я тіктаалік, один із провідних світових палеонтологів Ніл Шубін запрошує читачів у захопливу мандрівку 3,5-мільярдною історією людського тіла.

Вивчаючи скам’янілості та аналізуючи й порівнюючи фрагменти ДНК, він переконливо показує, що наші руки – це еволюційні нащадки риб’ячих плавників, будова нашої голови загалом не відрізняється від будови голови давньовимерлої риби, а значні частини людського геному можна виявити ще у найдавніших черв’яків та бактерій.

Написана легко й доступно, попри колосальну кількість вражаючих наукових фактів, ця книжка безумовно заохочує нас поглянути на себе та світ навколо нас свіжим, проникливішим поглядом. Як грайливо зазначила Sunday Telegraph: «Риба всередині нас» неодмінно б стала книжкою року для Чарльза Дарвіна», якби, додамо, вийшла друком ще за його життя».

Отзывы о Риба всередині нас

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Риба всередині нас отзывы

Авторы книги Риба всередині нас

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Ніл Шубін (нар. 1960) – провідний американський палеонтолог та еволюційний біолог, викладає у Чиказькому університеті. Став відомий науковій та довколонауковій спільноті передусім завдяки відкриттю... Подробнее