Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Розвивай свій мозок

Код товара: 109550
Розвивай свій мозок книга купить

Автор: Джо Диспенза

Издательство: BookChef
Код товара: 109550
248 грн
248

2 человека добавили в Вишлист

На складе

Автор: Джо Диспенза

Издательство: BookChef

Переплет

Твердый

К-во страниц

600 стр

ISBN

978-617-7561-17-9

Формат

130х200 мм

Язык

українська

Описание книги Розвивай свій мозок

Історія автора книги Джо Діспензи надзвичайно цікава та, на перший погляд, фантастична. Автомобільна аварія, зламаний хребет, жодних шансів на повноцінне життя та пересування. Але це майбутнє – не для Джо Діспензи. Він, всупереч прогнозам лікарів, зміг силою думки поставити себе на ноги. А все тому, що доктор Джо Діспенза ретельно вивчав силу думки та присвятив цій темі свої книги.

Одна з них – «Розвивай свій мозок». У цій книзі доктор Діспенза пропонує читачам сучасну програму по перелаштуванню свого мозку, тіла та життя. Він упевнений, що кожен може розвивати свій мозок, і дає практичні рекомендації, як це робити, засновані на багаторічному досвіді. Читачі зможуть тренувати мозок через медитацію, освоїти техніку опрацювання думок для змін в мозку і тілі, використовувати одночасно свідомий та несвідомий розум, оновити операційну систему мозку.

Доктор Джо Діспенза першим пояснив роботу підсвідомості доступною, зрозумілою мовою із науково доведеними фактами. Книга створена для тих, хто готовий змінюватись та змінювати своє життя. 

Отзывы о Розвивай свій мозок

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Розвивай свій мозок отзывы

Авторы книги Розвивай свій мозок

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-joe-dispenza-90x120.png
Джо Диспезна (1961) — доктор хіропрактики, автор унікальної програми транформації життя, до створення якої його спонукав особистий нещасний випадок. Опісля того, як Джо Диспенза збила автівка,... Подробнее