Bizlit +380995622563
Є в наявності

Рисуем стикерами. Шедевры. 12 великих картин

Код товару: 98580

Видавництво: Манн, Иванов и Фербер
Код товару: 98580
543 грн
543

12 людин додали у Вишлист

На складі

Видавництво: Манн, Иванов и Фербер

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

32 стр

ISBN

978-5-00100-810-1

Вага

590 г

Мова

російська

Опис книги Рисуем стикерами. Шедевры. 12 великих картин

Про книгу

Відчуйте себе Леонардо да Вінчі і намалюйте портрет з стікерів. Пожвавите найвідоміше обличчя в історії мистецтва: фрагмент за фрагментом - і Мона Ліза вам посміхнеться! Потім вийміть з альбому сторінку - це легко зробити завдяки перфорованому краю - помістіть її в рамку і повісьте на стіну.

Робота з альбомом стане захоплюючим заняттям для всіх, хто любить малювати, розфарбовувати і майструвати. Контури картин, як мозаїка, розбиті на безліч багатокутників, а вам - художнику - належить заповнити їх стікерами.

Ви зможете не тільки відтворити 12 відомих картин, а й осягнути їх обсяг і гру фарб. Це новий спосіб знайомства з шедеврами світового живопису.

Як працювати з книгою

1. Відкрийте розділ зі стікерами та відклейте один з них, наприклад під номером D31. А тепер відкрийте сторінку з відповідною ілюстрацією. Замість картини ви бачите силует, який розкреслений найтоншими лініями, схожими на павутинку.

2. Знайдіть осередок під номером D31. Поки шукаєте, згадайте щось хороше з того, що трапилося з вами за день. Можна перевести дух, розслабитися.

3. Знайшли осередок? Акуратно приклейте на неї стікер. Ви заповнили порожній простір ідеально рівним мазком фарби. Явили світові колір.

4. Тепер візьміть наступний стікер. Поступово ви «закрасите» все біле простір, і у вас вийде справжня картина.

5. Закінчивши картину, накрийте її листом білого паперу і щільно притисніть чим-небудь важким і плоским, наприклад книгою або папкою.

6. Не переживайте, якщо стікери НЕ будуть ідеально вписуватися в контури. Вважайте їх різномасті шматочками мозаїки. Це разюче просте і захоплююче заняття для будь-якого віку.

Для кого ця книга

Для всіх, хто любить малювати, розфарбовувати і майструвати.

Для тих, хто захоплюється мистецтвом.

Відгуки про Рисуем стикерами. Шедевры. 12 великих картин

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Рисуем стикерами. Шедевры. 12 великих картин відгуки