Bizlit +380995622563
Є в наявності

Рисовый штурм в карточках. 56 инструментов для поиска нестандартных идей

Код товару: 101805
1
Код товару: 101805
400 грн
400

16 людин додали у Вишлист

| 1
На складі

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

64 стр

ISBN

978-5-00117-649-7

Формат

100х140 мм

Вага

252 г

Мова

російська

5.00 5 1

Опис книги Рисовый штурм в карточках. 56 инструментов для поиска нестандартных идей

Вам потрібно унікальний винахід, новий ринок для готового продукту або нове рішення? Розімніть розумові м'язи за допомогою тренажера для творчого мислення, розробленого Майклом Мікалко, автором новаторської книги «Рисовий штурм». Цей набір карток для стимулювання ідей відображає суть методів Мікалко, дозволяючи вам подивитися на свої завдання під новим кутом.

Тасуючи, змішуючи і зіставляючи картки, придумуйте нові ідеї, за допомогою методів критичної оцінки перевіряйте, формулюйте і вдосконалюйте їх, а потім втілюйте в життя. У цій книзі ви знайдете багато питань для стимуляції розумового процесу і прикладів застосування описаних методів. Це невичерпне паливо для творчості і стимуляції уяви.

Від автора

Ви хоч раз намагалися придумати нову ідею, просто вирішивши її придумати? Подумайте кілька хвилин про нові способи продажу вашого продукту. Як успіхи? Якщо ви схожі на більшість людей, то, швидше за все, вам було важко придумати більше пари штук. Наш мозок не любить допомагати нам у таких завданнях. Нам дуже складно створювати нові ідеї, не витративши якихось проміжних зусиль.

Інша справа - придумувати нові ідеї, рішення і що завгодно, використовуючи список навідних запитань. У цій книзі є список питань, заснованих на методиці SCAMPER з моєї книги «Рисовий штурм і ще 21 спосіб мислити нестандартно» і роботах Алекса Осборна, одного з перших викладачів творчого мислення і батька методики мозкового штурму. Все нове - по суті варіації вже існуючого. Щоб створити новинку (ідею, продукт, процес, що завгодно), досить «пограти» зі знайомою темою. Є дев'ять основних способів маніпулювання, і ці картки враховують їх все.

Картки задають напрямок творчого мислення. Замість того щоб намагатися подумки обігравати кілька концепцій в надії, що чарівним чином з'явиться ідея, ви за допомогою карток фокусируете уяву на предмет інакше і отримуєте новий спосіб інтерпретувати те, на чому зосередилися.

Для кого книга

  • Для всіх, кому потрібні нові оригінальні ідеї.
  • Для всіх фанатів креативних методик Майкла Мікалко.
  • Для всіх, хто хоче впровадити креативне мислення в роботу своєї команди.

Відгуки про Рисовый штурм в карточках. 56 инструментов для поиска нестандартных идей

5.00 / 5


5 зірок

1

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Рисовый штурм в карточках. 56 инструментов для поиска нестандартных идей відгуки

Автори книги Рисовый штурм в карточках. 56 инструментов для поиска нестандартных идей

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-majkl-mikalko-90x120.jpg
Один из ведущих специалистов по креативности в мире. Организатор группы ученых и специалистов НАТО, совместно работавших над классификацией и исследованием методов креативного мышления. Его... Подробнее