Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Remodelista. Уютный дом. Простые и стильные идеи организации пространства

Код товару: 101744
2
Код товару: 101744
610 грн
610

28 людин додали у Вишлист

| 2
Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

208 стр

ISBN

978-5-00117-607-7

Формат

170х240 мм

Мова

російська

5.00 5 2

Опис книги Remodelista. Уютный дом. Простые и стильные идеи организации пространства

Купуйте менше речей і вибирайте якісні. Зберігайте схожі предмети разом. Виставляйте речі на чільне місце, не забивайте полки. Забудьте про перфекціонізм і згадайте, що вдома - для того, щоб в них жити. Ось деякі з основних принципів цієї книги команди захоплюючого сайту про дизайн інтер'єрів Remodelista.com. І любителі мінімалізму, і шанувальники симпатичних дрібниць хочуть жити в затишних будинках, де відчувають себе щасливими.

Тут ви знайдете сотні простих і сильних рад по організації домашнього простору. Вони проілюстровані кольоровими фотографіями, і ви зможете по їх зразком створити свій інтер'єр. Ви дізнаєтеся, як підкорити проблемні місця будь-якого будинку (починаючи з аптечки і закінчуючи гардеробом), які інструменти та хитрості можна застосувати в будь-якій кімнаті (використовуйте підноси, шукайте вільний простір на верхніх полицях, декантирують все).

А експерти - від вихователя дитячого садка до власника готелю - запропонують свої нестандартні ідеї, який ви зможете запозичити. Все це становить чудове керівництво по організації будинку.

Відгуки про Remodelista. Уютный дом. Простые и стильные идеи организации пространства

5.00 / 5


5 зірок

2

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Remodelista. Уютный дом. Простые и стильные идеи организации пространства відгуки

Автори книги Remodelista. Уютный дом. Простые и стильные идеи организации пространства

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Джулия Карлсон — автор книги и одна из основательниц сайта о дизайне жилья Remodelista.com. Ранее работала в Нью-йоркском институте архитектуры и урбанистики, а затем вошла в состав редакции New... Подробнее
image/data/avtor/no_avtor.jpg
Марго Гуральник — архитектор и редактор сайта о дизайне жилья Remodelista.com. Заядлая барахольщица, она вышла замуж за минималиста и живет в Бронксе.