Bizlit +380995622563
Є в наявності

Путь к характеру

Код товару: 100595
Код товару: 100595
410 грн
410

8 людин додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

400 стр

ISBN

978-5-00117-347-2

Формат

145х215 мм

Мова

російська

Опис книги Путь к характеру

Про книгу

Гумор, мудрість, цікавість і здатність відкривати цікаві ідеї зробили Девіда Брукса популярним автором - його колонки в New York Times читають мільйони.

У своїй новій книзі він розглядає історію людей, кожен з яких пройшов свій шлях до сильного характеру. Августин і Семюел Джонсон, Філіп Рендольф і Джордж Еліот, Френсіс Перкінс і Дороті Дей ... Краса вимагає жертв, чоловіки і жінки, релігійні та світські, освічені й неосвічені - дуже різні, але кожен з них вів боротьбу зі своєю недосконалістю, зміг усвідомити свої слабкості і виробити сильний характер.

Віддавай, щоб отримати. Підкорися зовнішньому - і знайдеш внутрішню силу. Перемагай свої бажання - і отримаєш бажане. Успіх обертається найбільшим поразкою - гординею. Поразка обертається найбільшим успіхом - смиренням і уроком. Щоб реалізувати себе, потрібно забути про себе. Щоб знайти себе, треба себе втратити.

«Радість - це побічний продукт, вона приходить до людей, які націлюються на щось більше. Але вона обов'язково приходить », - пише Брукс.

З передмови автора

Останнім часом я багато замислююся про відмінності між перевагами «для резюме» і достоїнствами «для некролога». Перші - це якості, про які ви згадуєте при влаштуванні на роботу, навички, які ви пропонуєте ринку праці і за допомогою яких досягаєте зовнішнього успіху. А гідності «для некролога» - це щось глибше: то, що ви залишите після себе. Це якості, про які будуть згадувати, коли вас не стане: сутність вашої натури - доброта, сміливість, чесність; взаємини, які ви будували з іншими.

Більшість з нас скаже, що гідності «для некролога» важливіше, ніж гідності «для резюме», але я повинен зізнатися, що в тривалі періоди свого життя більше думав про друге, чим про перші. Наша система освіти, безумовно, орієнтована більше на гідності «для резюме». І громадська думка також - психологічні поради з журналів, бестселери в жанрі популярної психології. Більшість з нас краще представляє, як досягти кар'єрного успіху, ніж як виробити характер.

Для кого ця книга

Для всіх, хто хоче стати краще або просто дізнатися про життєві перипетії яскравих особистостей.

Відгуки про Путь к характеру

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Путь к характеру відгуки

Автори книги Путь к характеру

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-djevid-bruks-90x120.jpg
Дэвид Брукс — известный американский писатель, колумнист The New York Times, автор нескольких бестселлеров («Общественное животное», Bobos in Paradise и On Paradise Drive).