Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Проектирование городских велодорожек

Код товару: 2502
Код товару: 2502
612 грн
612

16 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

256 стр

ISBN

978-5-91671-387-9

Формат

220х290 мм

Вага

1110 г

Мова

російська

Опис книги Проектирование городских велодорожек

Цитата

Ми хочемо донести до всіх, що велоінфраструктура важлива не тільки самим велосипедистам. Вона звільняє на дорозі місце для інших учасників руху. Дайте нам велодоріжки, і ми не будемо більше плутатися під колесами на дорозі. У нас же є дійсно хороша можливість змінити своє місто! Ілля Варламов, засновник фонду «Міські проекти», журналіст, архітектор, фотограф.

Про що книга

Велосипед давно став частиною сучасного міста. На велосипедах їздять усі: діти і дорослі, політики і кур'єри, бізнесмени і студенти. На велосипедах знайомляться, об'їжджають пробки і просто відпочивають. Цей зручний, недорогий і екологічний вид транспорту дозволяє стати більш вільним і більш здоровим. Велосипед - відмінна альтернатива автомобілям, вічно стоїть в пробках і вимагає постійних витрат на ремонт, парковки і бензин. Велосипед - хороша альтернатива переповненому громадському транспорту і годинах, витраченим на бігові доріжки в фітнес-клубі.
У всьому світі міська інфраструктура включає в себе велосипедну. Але поки не у нас. Ми, як завжди, запізнюємося. Але ось тепер з'явився шанс зробити наші міста більш зручними і для велосипедистів, і для автомобілістів, і для всіх тих, хто хоч трохи думає про міський екології.

Чому книга гідна прочитання

В руках у вас найкращий порадник зі створення велосипедної інфраструктури в сучасному місті. Методи, перевірені на практиці в США і Канаді, в основному універсальні. Вони прості, зрозумілі і працюють всюди;
Ця книга - чудова можливість змінити спосіб свого міста, зробити його чистішим, комфортніше і безпечніше;
Книга повнокольоровий, з безліччю кольорових ілюстрацій.

Хто автори

Колектив авторів Національної асоціації керівників транспортних департаментів (NACTO).
Російське видання випущено спільно з фондом «Міські проекти Іллі Варламова і Максима Каца».

Відгуки про Проектирование городских велодорожек

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Проектирование городских велодорожек відгуки