Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Про Всесвіт коротко

Про Всесвіт коротко

350 грн
350
1 людина додала у Вишлист
На складі
Обкладинка Тверда
К-ть сторінок 192 стр
ISBN 978-617-12-9899-6
Формат 150x220 мм
Мова українська
Доставка:
  • Вартість від 29 грн
  • Термін доставки 1-4 дні
  • Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
  • Безкоштовна доставка від 1000 грн
  • Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
Гарантія:
  • Повернення, обмін протягом 14 днів
Варіанти оплати:
  • Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
  • Картою VISA або MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

Стівен Гокінґ - прославлений англійський учений, чи не найвідоміших популяризатор науки у світі, людина-легенда. Його вважають одним з найгеніальніших фізиків від часів Ейнштейна. Найбільшу популярність здобув завдяки дослідженню чорних дір і теорії виникнення Всесвіту в результаті Великого вибуху. Автор бестселерів "Найкоротша історія часу", "Великий задум" та "Чорні діри і молоді всесвіти", володар численних нагород та премій.

За "Про Всесвіт коротко" Гокінґ отримав премію Aventis як найкращий автор з наукової тематики. Ученим, дослідникам космічного простору й тим, хто тільки зачаровано вдивляється в зоряне небо, намагаючись збагнути походження Всесвіту. На вас чекають:

  • карколомні таємниці світобудови - супергравітація і суперсиметрія
  • квантова теорія і М-теорія
  • теорія Ейнштейна і правила Фейнмана та спроба їх об’єднання
  • прогноз майбутнього для планети Земля Наукова розвідка і водночас фантастична пригода від Стівена Гокінґа.

Крізь простір і час, мембрани і струни, що рухаються в одинадцяти вимірах, до чорних дір, які приховують у собі безліч таємниць про наш величезний незбагненний Всесвіт.

Показати повністю
Відгуки про Про Всесвіт коротко
0 / 5
Залишити відгук
Стівен Гокінґ

Стівен Гокінґ — людина-легенда, науковець, відомий своїми дослідженнями в астрофізиці. Найбільшу популярність здобув завдяки дослідженню чорних дір і виникнення світу внаслідок Великого вибуху.

Один із найгеніальніших фізиків від часів Ейнштейна і найвідоміших популяризаторів науки у світі. Автор бестселерів «Найкоротша історія часу» та «Великий замисел», володар численних нагород, премій, медалей.

Інші книжки цього автора

Комплект Про Всесвіт коротко + На плечах гігантів

Стівен Гокінґ

700 -5% 665 грн

На складі

Комплект На плечах гігантів + Дао фізики

Стівен Гокінґ, Фрітьоф Капра

770 -5% 731 грн

На складі

Комплект Про Всесвіт коротко + Стівен Гокінґ. Спогади про дружбу і фізику

Леонард Млодінов, Стівен Гокінґ

750 -5% 712 грн

На складі

Теорія всього

Стівен Гокінґ

350 грн

Очікується

Найкоротша історія часу

Леонард Млодінов, Стівен Гокінґ

350 грн

Очікується

Чорні діри і молоді Всесвіти та інші лекції

Стівен Гокінґ

350 грн

Очікується

Ви дивились

Фотографії