Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Призвание. О выборе, долге и нейрохирургии

Код товара: 97221

Автор: Генрі Марш

Издательство: Эксмо
Код товара: 97221
1168
188 188 грн
Уже едет к нам

Автор: Генрі Марш

Издательство: Эксмо

Переплет

Твердый

К-во страниц

320 стр

ISBN

978-5-699-95734-7

Формат

138x212 мм

Язык

русский

Доктор Марш уходит на пенсию, но сидеть без дела не собирается. Сейчас, когда нейрохирургия — самая большая любовь его жизни — уже не будет отнимать почти все свободное время, он сможет сделать то, что давно обещал себе и другим. Например, можно собственноручно восстановить ветхий дом, за которым полвека никто толком не присматривал. Или посадить в одичалом саду фруктовые деревья — яблони и грецкий орех. Или прогуляться с сыном по предгорьям Гималаев в надежде увидеть заснеженные вершины. Или, хоть и с некоторым опозданием, принести дань уважения родителям. И конечно же, можно по-прежнему спасать людей — пусть и не в родной Англии, а в далеком Непале, где помощь опытного нейрохирурга никогда не будет лишней.

Написать отзыв

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor2/avtor-genrі-marsh-90x120.jpg

Всесвітньо відомий нейрохірург з Великобританії. Нагороджений Орденом Британської імперії. Серед іншого він знаний 23-річною просвітницькою роботою в Україні, де провів десятки блискучих операцій на мозку.

Народився у Лондоні 5 березня 1950 року. Навчався у Оксфордській школі і Вестмінстерській школі Лондона. Пізніше студіював політологію, філософію, економіку у Оксфордському університеті. Отримав відзнаку Королівської медичної школи. Працював у Atkinson Morley Hospital - одному з найпрогресивніших нейрохірургічних відділень країни. Він спеціалізувався на роботі на мозку під місцевою анестезією і у 2004 році став героєм документальної стрічки BBC „Ваше життя у ваших руках”.

Починаючи з 1992 року Марш співпрацює з нейрохірургами в колишнього СНД, в основному, в Україні. Його близьким другом і соратником є київський нейрохірург Ігор Курілець. Особливою цікавістю для Генрі Марша є вплив лікарняних будівель та інтер`єру медзакладів на результати лікування і морального духу персоналу - неодноразово читав лекції на цю тему.

У 2007 році австралійський режисер Джеффрі Сміт зняв про Генрі Марша фільм „Англійський хірург”. Музику до стрічки написав Нік Кейв. Більшу частину фільму було знято в українському шпиталі, серед важкохворих пацієнтів та застарілого медичного обладнання.

У 2014 році видав книгу мемуарів „Do No Harm: Stories of Life, Death and Brain Surgery”. Мемуари Марша отримали всесвітню популярність та визнання серед літературних критиків за „напрочуд елегантний стиль написання”. У 2015-му нейрохірург Андрій Мизак переклав книгу українською мовою, цього ж  року книга „Історії про життя, смерть та хірургію головного мозку” вийшла у „Видавництві Старого Лева”.