Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Привычка к творчеству. Сделайте творчество частью своей жизни

Код товару: 78770
Код товару: 78770
319 грн
319

22 людини додали у Вишлист

Нема в продажі

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

352 стр

ISBN

978-5-00100-133-1

Формат

107х165 мм

Мова

російська

Опис книги Привычка к творчеству. Сделайте творчество частью своей жизни

Відомий хореограф і творець сенсаційної бродвейського шоу «Movin Out» поділиться своїми секретами розвитку і плекання творчого таланту. Цю книгу, одночасно надихає і пропонує практичні рекомендації, можна поставити в один ряд з такими виданнями, як «Шлях художника» і «Птах за птахом».

Щоб зробити творчість частиною свого життя, потрібно всього лише перетворити його в звичку. Для цього буде потрібно трохи підготовки і зусиль, і впоратися з цим може кожен. Художникам, музикантам, підприємцям і просто тим, хто хоче застосовувати на ділі свої творчі здібності, «Звичка до творчості» пропонує 32 практичних вправи, розроблені Твайла Тарп на основі її вражаючого тридцатипятилетнего досвіду.

У розділі «А де ваш олівець?» Тарп нагадує про важливу роль спостережливості і відображення побаченого на папері. У розділі «Монети і хаос» вона пропонує простий спосіб повернути в своє життя порядок і спокій. У розділі «глагольте» говорить про важливість спілкування з колегами, а в розділі «Міст в завтрашній день» розповідає, як позбутися від сміття в голові за одну ніч.

Тарп допоможе зробити перші кроки в болісному процесі пошуку нової ідеї і концепції вашого проекту, згорнути з вибоїстій дороги і повернутися в свою колію. Світ нових можливостей широко відчинить для вас свої двері, вселить нову енергію, а з Твайла Тарп ви зможете глибоко вдихнути і сміливо йти вперед.

Для кого ця книга

Для всіх, хто любить творчі блокноти або потребує натхнення.

Відгуки про Привычка к творчеству. Сделайте творчество частью своей жизни

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Привычка к творчеству. Сделайте творчество частью своей жизни відгуки

Автори книги Привычка к творчеству. Сделайте творчество частью своей жизни

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors4/avtor-tvajla-tarp-90x120.jpg
Твайла Тарп — величайший американский хореограф. Начала свою карьеру в 1965 году и в последующие годы создала более 130 танцев для своей труппы, а также для таких танцевальных коллективов, как... Подробнее