Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Приключения английского языка

Код товару: 79306

Автор: Мелвин Брэгг

Видавництво: Альпина Паблишер
Код товару: 79306
267 грн
267

8 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Автор: Мелвин Брэгг

Видавництво: Альпина Паблишер

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

418 стр

ISBN

978-5-91671-539-2

Формат

145х215 мм

Вага

610 г

Мова

російська

Опис книги Приключения английского языка

Цитата
«З самого початку його оточували суперники, небезпеки і загрози: він уникнув вимирання і пережив спробу задушення; він відважно протистояв грабежу, використовував і втрачав можливості; вів і веде рахунок досягнень і втрат. Запеклі битви за слова вирішували, яким прислівнику перемогти. Але все ж англійську мову володів і володіє найбільшими скарбами: шедеврами літератури, стійким ладом, і в наші дні забезпечують всьому світу можливість спілкуватися »
Мелвін Брегг


Про що книга «Пригоди англійської мови»
Англійська мова для автора - істота одухотворене, він розглядає його історію від перших англосаксів в ранньому Середньовіччі, через набіги вікінгів, норманської завоювання, твори Чосера і Шекспіра, промислову революцію. Брегг відстежує і кругосвітню подорож, здійснене англійським в кільватері британського імперіалізму, всюди супроводжуючи свого героя - і в Америку, і в Індію, і в Австралії. Кілька глав присвячено американській англійській і його розвитку під впливом різних чинників - від колійних журналів Льюїса і Кларка до африканських діалектів, завезених рабами. Заглядаючи вперед, Мелвін розмірковує про те, як вплинуть на літературний нормативний мову «інші Інгліш», використовувані тими, для кого ця мова - другий.

Чому книга «Пригоди англійської мови» гідна прочитання
У цьому пригодницькому романі розкривається головна загадка англійської мови - як мова невеликої групи племен перетворився в мову міжнародного спілкування? Брегг переконаний, що секрет успіху англійського криється в таких невід'ємних якостях, як неймовірна точність, гнучкість і вміння адаптуватися в найскладніших ситуаціях. І не так уже й важливо, погодьтеся ви з автором чи ні, - він, без сумніву, чудовий гід в цій захоплюючій та пізнавальної екскурсії.

Для кого ця книга
Буде цікава не тільки англофілам, історикам і лінгвістам, а й усім, хто вивчає англійську мову. Адже знаючи історію мови, відчуваючи його - вивчення стає набагато легше і цікавіше. І зовсім не важливо, чи є англійська мова для вас рідним або ви тільки збираєтеся його вчити.

Відгуки про Приключения английского языка

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Приключения английского языка відгуки

Автори книги Приключения английского языка

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Мелвин Брэгг (р. 1939) – английский теле- и радиоведущий, сценарист и писатель. Один из авторов киноверсии прославленного мюзикла «Иисус Христос — суперзвезда». Его передачи на Би-би-си... Подробнее