Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Полезная еда. Развенчание мифов о здоровом питании

Код товару: 973
Код товару: 973
270 грн
270

31 людина додала у Вишлист

Нема в продажі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

384 стр

ISBN

978-5-00057-160-6

Формат

170х215 мм

Мова

російська

Опис книги Полезная еда. Развенчание мифов о здоровом питании

Про що ця книга
Ця книга зробить вас здоровіше!
Уявіть, вчені всього світу скликали прес-конференцію, щоб показати світу нові ліки. Вони науково довели, що ця чарівна таблетка гарантує:
  • профілактику 95% випадків раку всіх видів
  • майже стовідсоткову профілактику інфарктів і інсультів
  • зворотний розвиток важких захворювань серця
  • глибоку профілактику і зворотний розвиток цукрового діабету 2 типу.
Звичайно, у таблетки є і побічні ефекти. Наприклад:
  • ідеальна вага без шкоди для здоров'я і особливих зусиль
  • позбавлення від мігрені, прищів, застуд, грипу, хронічних болів і кишкових розладів
  • поліпшення зору і слуху
  • лікування еректильної дисфункції
Спочатку гарна новина: такі ліки існує. Виявляється, "чарівний засіб", за яким вчені полювали останні півстоліття - це не десятиліттями розробляється геніальна вакцина, що не суперсучасний хірургічний інструмент або операція, з лазерами, нанотехнологіями, а ... повсякденна їжа! Погана новина полягає в тому, що лікарні, медичні вузи і державні органи намагаються переконати нас, що харчування відіграє незначну роль. Мало хто лікарі усвідомлюють і говорять про те, що вибір їжі - куди більш ефективний захист від хвороб, ніж їх таблетки. Колін Кемпбелл - один з авторів бестселера " Китайське дослідження " - продовжує розкривати тему наукового підходу до питань правильного харчування. Колін наводить переконливі докази того, що офіційна наука міцно застрягла в минулому, і не має сміливості визнати очевидні речі.
Для кого ця книга
Книга для всіх, кому небайдуже власне здоров'я та здоров'я близьких. Для всіх, хто хоче дізнатися правду про те, що вважати по-справжньому правильним харчуванням для нашого організму
Фішки книги
Ця книга - продовження бестселера « Китайське дослідження », написаного Коліном Кемпбеллом за результатами наймасштабнішого однойменного дослідження в історії людства на тему харчування. Науковий редактор книги Лідія Іонова, лікар-дієтолог, засновник "Клініки доктора Іонової", автор книги "Здорові звички"
Цитати з книги
Навіщо потрібна ще одна книга?
З моменту першої публікації «Китайського дослідження» в 2005 році мільйони людей вивчили цю книгу. Її метою було довести, що незбиране рослинне харчування найбільш корисно для людини. Тут же я розповім, чому докази цього так складно пред'явити і що ще потрібно зробити, щоб відбулися реальні зміни.
Система, яка нас вбиває
Існуюча система нежиттєздатна, і єдине питання - чи зуміємо ми звільнитися до того, як вона затягне нас в могилу? Або продовжимо засмічувати організм, розум і всю планету відходами цієї системи, поки вона не впаде під тягарем економічної та біологічної логіки?
Право на правду
У рекламі часто говорять про те, що низький рівень холестерину покращує здоров'я серця. Однак рекламщики замовчують те, що здатність препарату знижувати рівень холестерину насправді не важлива, принаймні якщо мова йде про тривалість та якість життя пацієнта.
Захід ери дієтології
Збагачені злаки на сніданок і мультивітаміни не перетворили нас в десятиборців і бадьорих аксакалів, дієтологія як редукционистская наука зайшла в глухий кут, а генетика зайняла її місце.
Ліки від усіх хвороб
Цілісна рослинна дієта (ЦДР) справляється з такою кількістю захворювань і патологій, що ви почнете замислюватися: може бути, основна причина хвороб всього одна - неправильне харчування, - але виявляється тисячами різних симптомів?
Рівняння з безліччю невідомих
Вміст поживних речовин в продуктах варіює набагато сильніше, ніж ми можемо собі уявити. Ви можете тримати в руках по персику, і в правій в 40 разів більше бета-каротину, ніж в лівій, в залежності від сезону, складу грунту, умов зберігання і обробки і навіть розташування фрукта на дереві.

Відгуки про Полезная еда. Развенчание мифов о здоровом питании

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Полезная еда. Развенчание мифов о здоровом питании відгуки

Автори книги Полезная еда. Развенчание мифов о здоровом питании

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-kolin-kjempbell-90x120.jpg
Колин Кэмпбелл — почетный профессор кафедры пищевой биохимии Корнелльского университета; член Американского общества по исследованию питания, Международного общества по вопросам питания, член... Подробнее