Bizlit +380995622563
Є в наявності

Полевое руководство для научных журналистов

Код товару: 100199
366 грн
366

5 людин додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

484 стр

ISBN

978-5-91671-816-4

Формат

145х215 мм

Вага

680 г

Мова

російська

Опис книги Полевое руководство для научных журналистов

Цитата
Світ, в якому ми живемо, наділений всіма ознаками локальності. У нас сильно розвинене почуття місця і почуття зв'язку між місцями. Ми відчуваємо біль розлуки з тими, кого любимо, і безпорадність від того, що знаходимося занадто далеко від чогось, на що хочемо вплинути. Разом з тим квантова механіка та інші розділи фізики наводять на думку про те, що на більш глибокому рівні може не бути місця і відстані.

Про що книга
Ця книга присвячена історії феномена нелокальності у фізиці. Вона являє собою захоплюючий огляд фактів, що вказують на те, що простір-час є похідним властивістю Всесвіту, а не її фундаментальним елементом. Автор показує, що нелокальність може бути матір'ю всіх загадок і головоломок, з якими стикаються фізики в наші дні - це не тільки дивна поведінка квантових частинок, але і доля чорних дір, походження космосу і властиве природі єдність.

Книга видана за підтримки «Книжкові проекти Дмитра Зіміна».

Чому книга гідна прочитання
Книга Джорджа Массера «нелокального» дає уявлення про сучасних концепціях простору, часу і структури Всесвіту, в ній детально представлена ​​історія суперечки навколо локальності і нелокальності у фізиці і філософії.

Відгуки про Полевое руководство для научных журналистов

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Полевое руководство для научных журналистов відгуки