Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Покора авторитету. Погляд експериментатора

Код товара: 105977
Покора авторитету. Погляд експериментатора книга купить
Код товара: 105977
170 грн
170

0 человек добавили в Вишлист

На складе

Переплет

Твердый

К-во страниц

288 стр

ISBN

978-617-12-4785-7

Формат

135х205 мм

Язык

українська

Описание книги Покора авторитету. Погляд експериментатора

Приголомшлива хроніка експериментів, які змінили уявлення про мораль і свободу волі у суспільстві. «Люди, які діють за наказом, здатні на найжахливіші вчинки». Ці слова німецького письменника Еліаса Канетті підтвердив сенсаційний експеримент Стенлі Мілґрема — відомого американського соціального психолога, автора популярної теорії «шести рукостискань».

Ось у чому полягав провокаційний експеримент Мілґрема: із двох піддослідних один, якого умовно називали «вчителем», мав, відповідно до наказів, завдавати болю іншому піддослідному, «учневі». І навіть маючи право відмовитися, жоден з «учителів» не припинив тортури. 

За результатами експерименту, Мілґрем встановив сумну істину: покора абстрактному авторитету є вищою за здоровий глузд. Феномен подібної «покори» психолог розглядає на прикладі німецького нацистського режиму, коли за наказом вищого керівництва у концентраційний таборах було знищено мільйони людей. Але чому? Що примушує сліпо коритися наказові?

Віра в те, що мета виправдовує засоби? Чи банальне бажання завдати шкоди подібному собі? І як далеко може зайти людина, підкорюючись авторитетній постаті, незважаючи на фатальні, а часом і смертельні наслідки?..

Отзывы о Покора авторитету. Погляд експериментатора

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Покора авторитету. Погляд експериментатора отзывы

Авторы книги Покора авторитету. Погляд експериментатора

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Преподавал социальную психологию в Йельском и Гарвардском университетах, затем занял должность заслуженного профессора в аспирантуре Городского университета Нью-Йорка. Среди его наград — стипендия... Подробнее