Bizlit +380995622563
Є в наявності

Почему никто не рассказал мне это в 20? Юбилейное издание

Код товару: 114933
Почему никто не рассказал мне это в 20? Юбилейное издание книга купить

Автор: Тина Силиг

Видавництво: Манн, Иванов и Фербер
Код товару: 114933
400 грн
400

4 людини додали у Вишлист

На складі

Автор: Тина Силиг

Видавництво: Манн, Иванов и Фербер

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

240 стр

ISBN

978-5-00146-945-2

Формат

145х215 мм

Мова

російська

Опис книги Почему никто не рассказал мне это в 20? Юбилейное издание

Це оновлене видання бестселера «Зроби себе сам». Тіна Силіг включила в книгу безліч принципово нових ідей, що з'явилися за минуле десятиліття, і дві додаткові глави. Попередню версію книг дуже часто купували, радили і дарували молодим хлопцям 18-20 років, які тільки починали свій шлях, тому ми зважилися на ребрендинг.

Це видання підготовлено автором до десятирічного ювілею виходу книги в світ. Тіна Силіг розповідає, як використовувати будь-який шанс і сприймати життя як гру і виклик. Наводячи безліч яскравих і несподіваних прикладів з власної практики вченого і підприємця, автор пропонує нестандартні підходи для вирішення бізнес-проблем, проривного мислення та інновацій в бізнесі. Ця книга про те, як знайти свій шлях у будь-якому віці, не бути залежним від чужої думки і не сприймати життя як звід правил.

Піддаючи сумніву загальноприйняті принципи, ми зможемо проблеми перетворити в можливості. Від чого відштовхуватися, починаючи власну справу? Де знайти нову ідею? Як навчитися вирішувати проблеми? Над чим працювати і на що витрачати сили і час? Правил не існує ні в 20, ні в 40 років. Ви обмежені лише своєю енергією і уявою. Ех, якби ми самі знали в 20 років все, про що пише Тіна Силіг!

Фішки книги

  • Дві нових голови, сучасні приклади.
  • Покаже світ з нової точки зору, допоможе усвідомити перешкоди, з якими ви стикаєтеся, і виявити можливості, яких ви не помічали раніше.
  • Розвиває здатність витягувати уроки з кожного досвіду і рухатися далі, озброївшись новими знаннями.
  • Розповість, що означає бути підприємцем в широкому сенсі цього слова.

Від автора

Моя мета як педагога і автора цієї книги - бути провокатором, що задає незручні питання, які розповідають історії і пропонує сценарії, які підштовхують до несподіваних висновків, а часом і осяянь.

Працюючи в аудиторії, я завжди буду надіятись на те, що мої студенти змінюються з кожним черговим досвідом, що завдяки вправам і знайомству з новими концепціями вони стають впевненіше в собі і своїх силах. Така ж і мета книги. Я щиро сподіваюся, що, прочитавши її, ви істотно розширите свій інструментарій для виявлення можливостей, яких так багато навколо.

Для кого ця книга

  • Для всіх, хто шукає свій шлях (незалежно від віку).

Відгуки про Почему никто не рассказал мне это в 20? Юбилейное издание

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Почему никто не рассказал мне это в 20? Юбилейное издание відгуки

Автори книги Почему никто не рассказал мне это в 20? Юбилейное издание

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-tina-silig-90x120.jpg
Тина Силиг — доктор наук, невролог Стэнфордской школы медицины, читает курс по предпринимательству и инновациям в Стэнфордском университете, исполнительный директор программы технологических... Подробнее