Bizlit +380995622563
Немає в наявності

По той бік війни

Код товару: 91122
По той бік війни книга купить

Автор: Ірина Жураковська

Видавництво: Книги XXI
Код товару: 91122
175 грн
175

4 людини додали у Вишлист

Нема в продажі

Автор: Ірина Жураковська

Видавництво: Книги XXI

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

496 стр

ISBN

978-617-614-161-7

Формат

145х200 мм

Мова

українська

Опис книги По той бік війни

"По той бік війни" - це свіжий погляд на події сторічної давності. І хоч ідеться про І Світову війну, авторка вибудовує паралелі із сучасністю, опираючись не лише на універсальне, але й на певні історичні закономірності.

Роман «По той бік війни» пропонує відірватися від сьогодення й поглянути на звичні теми під незвичним кутом. Перша світова. Перші танки і літаки. Перші короткі спідниці. А для когось – перше кохання. Становлення Червоного хреста і становлення незалежної жінки. Пошук дороги додому і пошук дороги до себе. Любов до Батьківщини і любов до ближнього. Роман ставить складні й незручні запитання, що не втратили актуальності за сто років.

Головні герої роману – німець Бáстіан фон Деттен та француженка Констанс Шартьє – зустрічаються у французьких Арденах навесні 1914. Короткий і бурхливий роман закінчується вагітністю й весіллям, однак початок війни розкидує молодят по різні сторони фронту. Зв’язок між ними обривається, і для кожного починається своя війна і своя історія. Кожен мусить втратити все і знайти своє місце в житті, перевіривши на міцність усі свої переконання й самого себе.

Роман дозволяє читачу побачити війну очима усіх сторін: і німців, і французів, і навіть нейтральних швейцарців. Однак персонажі роману – військові, медики, волонтери, біженці – такі близькі й зрозумілі українському читачу, що усі вони в рівній мірі «свої».

Відгуки про По той бік війни

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


По той бік війни відгуки